Forum AE Katowice

Pełna wersja: studia zaoczne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
chc? studiowa? zaocznie i jednocze?nie pracowa?, interesuje mnie jak cz?sto odbywaj? si? zaj?cia na kierunku finanse i rachunkowo??, czy musia?abym by? na uczelni co weekend?? czy co dwa tygodnie?? moşe kto? studiuje zaocznie i wie jak to wygl?da??
Czesc! Rowniez wybieram sie na finanse zaocznie. Z tego co patrzy?em na stronach AE (plan zajec 2 semestr), zajecia sa niestety albo stety (zalezy dla kogo) co tydzien ... z tym, ze co 2 tydzien jest tylko 1 dzien nauki (sobota albo niedziela).
Dzi?ki gracias bo nawet nie wiedzialem o tym dniu wolnym co drugi tydzie? .
Teş wybieram si? na FiR , jedyne co mnie bardzo irytuje to fakt şe kaş? nam czeka? aş do 15 wrze?nia z wynikami rekrutacji , nawet je?li jest to formalno?? ( teoretycznie ) to dali cia?a z tak późnym terminem .
O terminie rekrutacji lepiej si? niewypowiada? ;/ To jest poprostu şa?osne ;/ Oni chyba na si?? przed?uşaj? rekrutacje, şeby tylko nie z?oşy? papierów, gdzie? prywatnie. Wiadomo kaşdy woli studiowa? pa?stwowo, niş prywatnie ...
HejSmilejestem na II roku studiów uzupe?niaj?cych na Finansach i rachunkowo?ci i niestety potwierdzam-zjazdy mieli?my co tydzie?
Witam, moze ktos z Was wie czy na zaocznych w ubieglych latach zostala otwarta specjalnosc aktuariat i zarz?dzanie ryzykiem?

B?d? wdzi?czna za odpowiedź.

Pozdrawiam

Karherop napisał(a):
kaş? nam czeka? aş do 15 wrze?nia z wynikami rekrutacji ,

albo i 16 ? przegi?cie na ca?ej lini

Karherop napisał(a):
albo i 16 ? przegi?cie na ca?ej lini

No tak masz racje dzisiaj o 18.00 zakonczyl sie dopiero termin skladania papierow ;/ Oby jutro podali wyniki ...

A wie ktos moşe kiedy jest pierwszy zjazd?? (i kiedy te wyniki :/)

aneta s. napisał(a):
A wie ktos moşe kiedy jest pierwszy zjazd?? (i kiedy te wyniki :/)

do 10 października trzreba wp?aci? kase za pierwszy semestr , czyli bardzo moşliwe şe pierwszy zjad b?dzie 11 października w sobote ( ale to s? tylko moje domys?y )

a wyników nadal brak, je?li do jutra nadal nie b?dzie to zadzwonie do ich biura , bo to ostre przegi?cie

Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie