Forum AE Katowice

Pełna wersja: Korepetycje język angielski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Angielski online
Wykorzystaj nowoczesne technologie


W dzisiejszych czasach coraz więcej czasu spędzamy w świecie wirtualnym, a nie w tzw. realu. Za pomocą Internetu bawimy się, spotykamy z znajomymi, czytamy wiadomości i uczymy się! Dlatego w moich lekcjach staram się wykorzystywać różnego rodzaju materiały dostępne online, oraz oferuję zajęcia prowadzone poprzez program Skype (lub inny wybrany program obsługujący rozmowy głosowe). Jest to bardzo wygodny sposób na przeprowadzenie zajęć z konwersacji nawet jeśli nauczyciel i uczeń mieszkają bardzo daleko od siebie.

Koszt: zajęcia przeprowadzane online – 25 zł za godzinę (60 min) zajęć.

Pierwsza godzina zajęć oraz wstępne konsultacje są bezpłatne
.


Zapraszam do kontaktu

e-mail: aleksander@englishgeek.pl

tel. kom. +48 535 575 923

skype: aleksander.fronczek

strona www: http://www.englishgeek.pl

W dzisiejszych czasach moim zdaniem lepiej jest zapisac się do jakiejś dobrej szkoły takiej jak na przykład ta http://eu.com.pl/ na kurs nauki języka i miec od razu możliwość zdawania certyfikatów!
Firma korepetytorska BUKI poszukuje nauczycieli (korepetytorów) różnych dziedzin w całej Polsce.
Wymagania:
- ukończona specjalizacja z zakresu wykładanego przedmiotu lub student/-ka 2 roku
- mile widziane doświadczenie w nauczaniu indywidualnym
Obowiązki i warunki współpracy:
-prowadzenie zajęć z uczniami
-prezentacja materiału z naciskiem na wynik
-punktualność (obecność 5 min wcześniej)
Po weryfikacji danych kandydata oraz jego zatwierdzeniu w systemie, korepetytor będzie otrzymywał dane nowych uczniów zgodnie z jego umiejętnościami, kwalifikacjami oraz preferencjami.
Oferujemy
- elastyczny grafik pracy
- pracę zdalną
- nieograniczoną ilość uczniów
W przypadku zainteresowania prosimy o wypełnienie ankiety na https://buki.org.pl/register/
Witam,
a czy takie korepetycje mogą przygotować do zdania egzaminu certyfikowanego? Pytam, bo planuję się zapisać na taki egzamin na https://lincoln.edu.pl/warszawa/centrum/...first-fce/ i chciałabym być do niego jak najlepiej przygotowana... zależy mi na tym certyfikacie, ponieważ chciałabym zdobyć dobrą pracę za granicą.
A co powiecie na temat nauki języka w szkołach językowych? Ostatnio trafiłem na język angielski dla dzieci poznań i zastanawiam się czy wysłać tam swojego syna. Miał ktoś styczność z tego typu ofertami? Chętnie posłucham czy warto już w młodym wieku inwestować w naukę języka
A nie lepiej zamiast korepetycji po prostu podszkolić się w domu z jakimś kursem lub szkołą językową?
Na przykład tutaj https://speakingo.com/ mamy możliwość nauki z lektorem. Jest to o tyle fajne, że szlifujemy wymowę, a przy okazji się uczymy. Taka forma nauki naprawdę jest przyjemna i mam wrażenie, że więcej się z niej wynosi.
Mnie korepetycje nigdy nie pomagały. Zawsze były dla mnie niepotrzebne, ponieważ moja wiedza i tak się nie powiększała, a tylko zabierałem czas i pieniądze na to, co mogłem koniec końców powtórzyć sobie sam. Zainteresowały mnie też teraz kursy językowe i dość ciekawą ofertę posiada https://lincoln.edu.pl/warszawa/centrum/
Jeżeli korepetycje są Ci potrzebne to jasne nie ma co czekać tylko trzeba brać. Możesz też się zdecydować na kurs online https://speakingo.com/
Zerknij sobie na ten konkretnie kurs on jest świetnie ułożony i bardzo dużo się tam mówi. Naprawdę można wiele z tych lekcji wyciągnąć praktycznie nie wychodząc z domu.
Witam wszystkich!
Korepetycje są coraz bardziej popularne jak dla dzieci, tak i dla osób dorosłych.
Dla córki szukałam korepetytora na fejsbuku. Wszystko było super- szybki kontakt, dobra cena. Ale z dwoma studentami nie udało się dostosować terminu. Zaczęłam szukać dalej. Polecam wszystkim stronę https://buki.org.pl/korepetycje/jezyk-angielski/ . Zostawiłam na tej stronie zgłoszenie do kilku korepetytorów. Za 20 minut zadzwoniła Pani menedżerka i zaczęła pytać o lokalizaje, terminy zajęć ect. To mnie bardzo zdziwiło, ale już za jakiś pół godziny otrzymałam smsa z namiarami do korepetytora. Umówiliśmy się z Panem Łukaszem na lekcje na następny dzień. Już minęło 2 miesiące, widać efekty, córka jest zadowolona. Koleżanka na tym portalu znałażla korepetytora z matematyki i jest zadowolona.
Czy oferty są nadal aktualne?
Stron: 1 2
Przekierowanie