Forum AE Katowice

Pełna wersja: SAP.Zrozumieć system ERP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pierwsze na polskim rynku wydawniczym kompendium wiedzy o systemie SAP ERP, obejmującym całościowe spojrzenie na jego rozległą funkcjonalność.

http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/104379/...m-erp.html

Polecam
Funkcjonalność systemu SAP ERP jest ciekawa jeśli można ją w prosty sposób zestawić z innymi systemami ERP. A tego można dokonać w serwisie www.erp-view.pl. 30 systemów opisanych przez ponad 550 funkcjonalności.
A polecacie jakąś dobrą pozycję książkową, którą warto przeczytać zanim zacznie się pierwsze szkolenie SAP? Coś dla osoby, która wcześniej nie miała z tym nic wspólnego?
Wydaje mi się, że najlepszym sposobem na zrozumienie systemu jest po prostu testowanie konkretnego, solidnego ERP i ocenianie go na tej podstawie, zobaczcie tutaj - https://bms.krakow.pl/erp-berberis/dlaczego-berberis/ Wiadomo, że bez testów, to jest tylko gdybanie. System powinien posiadać wszelkie funkcje, które usprawniają działalność, takie jest jego zadanie i tego powinniście właśnie pilnować.
A można wiedzieć dlaczego akurat ten Berberis? Dużo jest takich programów. Chodzę po forach, szukam tematów i ogólnie brakuje mi konkretów. Jesteś w stanie wykazać dlaczego on jest lepszy? Wiem, że nie masz powodów żeby robić, ale przynajmniej wskażesz opcje jakie sprawiły, że wybraliście ten program? Zawsze testowanie jednego programu będzie łatwiejsze niż sprawdzanie wielu...
Przecież wstawiłem ci link z opisem dlaczego akurat ten program. Czego chcesz więcej? Ogólnie nikt ci nie da takich możliwości za takie pieniądze - mam na myśli wszystkie funkcje. Możesz nawet spróbować porównać z funkcjami dostępnymi w innych aplikacjach. Tutaj masz również opcję rozszerzenia o dodatkowe funkcje. Jest też darmowa Minima. Żeby zrozumieć, o co chodzi, musisz najpierw zacząć testować.
Jeszcze pomyślcie o innych systemach, które w pracy i w biznesie są wręcz niezbędne. Mowa tutaj najbardziej o dynamics 365 support . Takie wsparcie systemu jest niezbędne w funkcjonowaniu branży IT, znajdziecie w nim między innymi narzędzie do raportowania Atlas.
Jedno z mocniejszych, bardziej funkcjonalnych rozwiązań w zakresie ERP - https://bms.krakow.pl/erp-berberis/szcze...onalnosci/ Kwestia taka, jakie macie podejście i oczekiwania, a lista możliwości jest bardzo długa. Berberis jest jednym z najbardziej funkcjonalnych rozwiązań tego typu i przynosi naprawdę imponującą zmianę.
Bardzo dobrze pracuje mi się na SAP.Tak naprawdę więcej o nich masz np. tutaj. Masz tam wytłumaczone co i jak.Fakt, jest wiele oprogramowań ale to według mnie jest najlepsze
Porównaj sobie jak działa Berberis - dopasujcie coś do tego. Nie powinniście mieć żadnych problemów. To naprawdę kawał nowoczesnego systemu, który robi różnicę, daje fajne możliwości. Pracujemy z nim od dosyć dawna. Wiadomo - każda jego wersja jest inna, ale to już kwestia doboru rozwiązania pod siebie.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie