Forum AE Katowice

Pełna wersja: Zarządzanie 2012/2013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć.

Mam pytanie jakie progi punktowe obowiązywały na zarządzaniu w ostatnich latach aby się zakwalifikować?

Ogólnie czy osoby studiujące ten kierunek na UE mogą go polecić? Jak wygląda poziom trudności przedmiotów ścisłych?

Z góry dzięki za odpowiedzi.
jezeli codzi o próg punktowy to w zeszłym roku było 95 pkt , z przedmiotów ścisłych na 1 roku jest matematyka ale do zdania , trudniej jest już na statystyce ale to w 2 semestrze ogólnie przedmioty nie są złe da sie zdac wszystko za pierwszym razem Smile w 2 semestrze wybierasz też specjalizacje
którą bedziesz realizować w 4 semestrze
Hmm to prób całkiem całkiem (miałem trochę ponad 100pkt). Matmy i statystyki się trochę obawiam bo to nie moje klimaty ale trzeba będzie przysiąść nad tym i zdać.

A jeszcze pytanie, dużo jest zajęć tygodniowo, czy ogólnie luzy?
Ale dwa lata temu próg wynosił już 105pkt. - także zależy jak w tym roku poszły matury.
Co do ilości zajęć - z tego co wiem to jest 5 ćwiczeń i 5 wykładów tygodniowo + języki i wf, a niektóre dni są wolne.
Rozumiem.

Punktów miałem jakoś 106 czy 107 także i tak powinno być dobrze.

Co do WF jak to teraz wygląda? Mogę wybrać konkretną dyscyplinę czy jakieś zajęcia ogólne tylko?
"Studenci mają możliwość uczestnictwa w zajęciach siatkówki, koszykówki, piłki nożnej, piłki ręcznej, nauce i doskonaleniu pływania, ćwiczeniach ogólnorozwojowych na sali gimnastycznej i w wodzie, aerobiku, pilates, jogi, badmintona, tenisa stołowego, unihokeja, nordic walkingu, na siłowni".

Z reguły w trakcie kiedy masz przewidziany wf są 3 rzeczy do wyboru, wszyscy przychodzą na pierwszy wf i rzucają się na to co chcą, bo listy są ograniczone. Ci, którzy nie dopchali się gdzieś z reguły muszą iść na basen Wink
Zamiast na wf możesz zapisać się do sekcji (spis sekcji: http://www.ue.katowice.pl//images/user/F...ortowe.pdf), do ZPiT Silesianie lub Chóru.
Ok dzięki bardzo.
Nie wiecie może ile osób będzie na zarządzaniu?
Przekierowanie