Forum AE Katowice

Pełna wersja: Gospodarka Turystyczna 2012/2013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ktoś się wybiera??? Smile
Ile uzyskaliście pkt? ja mam 96,6 i bardzo się denerwuje, gdyż w tamtym roku próg wynosił 100 Sad
Ja planuję jako drugi kierunek, ale nie wiem jak to będzie bo chyba za długo zwlekałam z wysłaniem opłaty rekrutacyjnej... a punktów mam 116 Wink
ja mam 105 punktów. ale czy pójdę na GT do Katowic to się okaże. zależy czy na inną uczelnie się dostanę.

ogólnie akademiki są dosyć drogie.. i miejsc chyba też nie za dużo.. więc się obawiam jak to będzie.. bo do Katowic mam spory kawałek.
Ja też gdzieś tam wcisnąłem ten kierunek ale na dość odległe chyba 4czy 5 miejsce Smile.
Hej
Ja mam 120 pkt i też planuję jako drugi kierunek ale trochę się zagapiłam i dopiero dziś przelałam opłatę, mam nadzieję że będzie na czas...
Z jakiego banku? Najlepiej wyślij potwierdzenie w pdf na e-mail bo pewnie nie dotrze ta wpłata tak szybko.
Jeśli z ING to jest szansa, że dziś :X
z ING właśnie Smile i potwierdzenie też już przesłałam więc na razie nie panikuję
Hej wszystkim Wink
Ja mam 105 pkt i jestem na liscie rezerwowej Wink
A jak wy? Ja wlasnie sprawdzialam i juz wyniki sa Wink
ja miałam 116 i się dostałam Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie