Forum AE Katowice

Pełna wersja: Analityka gospodarcza 2012/13
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej!

Skoro już znamy wyniki rekrutacji to może niech wpiszą się tu osoby, które dostały się na analitykę gospodarczą - miło będzie się poznać Smile
pan "poznajmy się" tak samo jak 3 lata temu.

Anoushka napisał(a):
pan "poznajmy się" tak samo jak 3 lata temu.

To spotkanie w Plazie mnie przeraziło i miałem rację, ale wtedy polubiłem już Ciebie Big Grin Miałaś takie super zdjęcia narkomanki Big Grin

No cześć Smile
Składaliście papiery bo był zamawiany czy też czujecie powołanie? Tongue

@ I jestem za tym żeby się przenieść do Wydziały -> wydział zarządzania, tam nasze miejsce, tu jest o rekrutacji Smile Ale to już decyzja autora tematu.
Po trochu tak, po trochu tak. Chciałem iść na coś ekonomicznego, ale sama ekonomia to wg mnie fabryka bezrobotnych, a analityka podobno jest trudniejsza, ale też pracodawcy bardziej cenią absolwentów.

(proponuję przenieść jak już będziemy tam chodzić, na razie rekrutacja trwa).
od ilu przyjmują na Analitykę ?
To dobra, przeniesiemy się stąd od razu na fb, jak będzie dobra pora.
Tu przynajmniej nauczymy się porządnie liczyć Tongue

robert_cj napisał(a):
To dobra, przeniesiemy się stąd od razu na fb, jak będzie dobra pora.
Tu przynajmniej nauczymy się porządnie liczyć Tongue

siema
od ilu punktów przyjmują na Analitykę ?

Prawdopodobnie 127, bo jakiś chłopak tutaj miał 126 i się nie dostał, a moja koleżanka miała 127,4 i się dostała.
Gratuluję wszystkim, którzy się dostali!
Emocje powoli opadają, więc niektórym przypominam, a niektórych zapraszam na spotkanie integracyjne: http://forum.aekatowice.pl/spotkanie-int...l#pid32316 Smile
UWAGA! Na spotkaniu 17. lipca zostanie rozlosowanych 10 zniżek o wartości 50zł, na obóz adaptacyjny ADAPCIAK Zakopane! Szczegóły na adapciak.com Smile

Zapraszamy! Wink
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie