Forum AE Katowice

Pełna wersja: WiFi na UE?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, chciałbym spytać czy jest jakiś dostęp do bezprzewodowego internetu na uczelni? Co jak co, ale by się przydał Tongue
jest dostep do wi fi tylko z tego co wiem to trzeba sobie ten dostep załatwic http://www.ci.ue.katowice.pl/
Wczoraj wrzuciliśmy link do instrukcji na profil Parlamentu na facebook'u Smile
A jak zapatrują się wykładowcy na laptopy na wykładzie? Oczywiście żeby robić notatki Wink Wiem, że niektórzy używają netbooków ale czy 16' laptop też przejdzie? Big Grin
Oczywiście ;D wykładowcy się raczej nie czepiają, tylko przy niektórych trzeba sprawiać wrażenie, że nie robi się nic innego oprócz notatek ;p na ćwiczeniach też raczej pozwalają (ale zawsze dobrze jest się zapytać na początku) Wink
A można jakimś programem wypełnić ten formularz i im wysłać? Bo coś mi drukarka nie działa Big Grin
Jest napisane u góry, że możesz im wysłać mailem ;p
Tak właśnie wiem, że mogę, tylko nie mam jak sobie tego wydrukować teraz i czy mógłbym to jakoś edytować jakimś programem zamiast wypełniać ręcznie? Tongue
Tak, z tym nie ma problemu Wink chyba, że jest tam potrzebny podpis, no to odpada...
Eh zauważyłem właśnie, że podpis potrzebny, wiec odpada, ale dzięki za pomoc Big Grin Jeszcze pytanko, dobry zasięg tego wifi i czy da rade na androidzie się z nim połączyć?
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie