Forum AE Katowice

Pełna wersja: Promotorzy nieruchomości
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć!

Bardzo prosiłabym o opinie o następujących wykładowcach na specjalizacji "gospodarowanie nieruchomościami". Bardzo mnie interesuje jacy byliby jako promotorzy:

dr Tomasz Ramian
dr Michał Wilczek
Miałam dwa przedmioty z dr Wilczkiem, bardzo sympatyczny, rzeczowy, wydaje mi się, że byłby dobrym promotorem Smile. Niestety jako promotora go nie miałam, ale gdyby była taka możliwość to pewnie bym go wybrała Smile
A wiecie coś na temat takiej usługi, jak administrowanie budynkami ? Ostatnio trochę o tym czytałam, ale przyznam szczerze, że nie wiele dowiedziałam się konkretnego na ten temat, dlatego liczę na Wasze opinie i na to, że polecicie jakieś konkretne firmy.
Obaj wykładowcy bardzo fajni Smile Kwestia czy miałeś z którymkolwiek zajęcia Smile


___________________________________
http://inhouse.szczecin.pl/
Wielkie dzięki za informacje. Myślę, że mi się przydadzą.
Może ktoś mógłby mi doradzić. Zastanawiam się nad inwestowaniem w nieruchomości. Jak sądzicie, od czego i w jaki sposób warto zacząć? Kolega podesłał mi poradnik https://inwestujwnieruchomosci.pl/jak-za...uchomosci/ i chętnie poznam więcej rad.
Nigdy nie potrafiłam się rozeznać w rynku nieruchomości - właśnie dlatego zawsze korzystałam z porad specjalistów. Są bardzo drogie ale czasami po prostu nie ma na to rady.
Wkrótce cały ten rynek pracy szlak trafi. Taka jest prawda. To jest jedna wielka bańka.
___________________
Magisterskie prace z socjologii - cena
Przekierowanie