Forum AE Katowice

Pełna wersja: zarządzanie magisterka - jak jest
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej,
już miesiąc jesteście na tej uczelniSmile Napiszcie jak jest, bo za rok też się tutaj wybieram, oczywiście jak się dostanę.
Bardzo was cisną, wysoki poziom? Mam też pytanie o języki, bo ja niestety nie mam zdolności językowych i się trochę tego boję. Macie jakiś podział na grupy, jak egzamin będzie wyglądał? Piszcie śmiało dzielcie się swoimi wrażeniamiSmile
Skoro nikt nie chce się wypowiadać to pewnie nie jest tak różowoSmile ale to są początki więc na pewno nie jest wam lekko. W takim razie może ktoś z 2 roku może się podzielić swoimi wrażeniami ze studiowania na tym kierunkuWink
kurcze no studia jak studia, uczyc sie trzeba. z językami nie ma problemu, sama zapisujesz sie na wybrany poziom wiec nikt nie naciska specjalnie, z reszta tu jest typowy business english, wiec jesli wczesniej tego nie mialas to bedziesz slowka wkowac i tyle. ogolnie statystyka matematyczna szokuje, ale bedziemy sie martwic gdy sesja nadejdzie, reszta do ogarniecia.
Jeżeli o statystykę chodzi to się nie boję, gorzej właśnie z j.angSmile
A mieszkasz na stancji czy w akademiku, może wiesz jak się mieszka w d.s.?
Nie ma co się bać ang. - trzeba go przejść, każdy go przechodzi, poza tym trzeba się wziąć do roboty, bo nie ukrywając angielski Ci się przyda Wink
Jeśli chodzi o nasze akademiki to polecam GreyBack, jeśli o polibudy polecam siebie, ale i tak polecam wynajęcie mieszkania- taniej, bliżej, wygodniej Big Grin
Jestem na 1 roku zarządzania i żałuje,że przy wyborze języków nie wzięłam wyższego poziomu z języka niemieckiego,a angielski na A1. Radze przy wyborze j.angielskiego dać go na poziom A1,góra A2. Ja jestem na B1 a wymagają jakbym była co najmniej na C2. A ogólnie uczelnia spoko,no też dużo zależy od wykładowców na jakich się trafi.

gdynia napisał(a):
Nie ma co się bać ang. - trzeba go przejść, każdy go przechodzi, poza tym trzeba się wziąć do roboty, bo nie ukrywając angielski Ci się przyda Wink
Jeśli chodzi o nasze akademiki to polecam GreyBack, jeśli o polibudy polecam siebie, ale i tak polecam wynajęcie mieszkania- taniej, bliżej, wygodniej Big Grin

Kurde, zaczynam czuć się ekspertem ;D

No akademiki to akademiki, net jest, kuchnia jest, spać też jest gdzie;D Proponuje przeglądnąć konkretny temat "akademiki" (czy jakoś tak to było) tam jest sporo informacji. Jeśli masz jakieś pytania, to odpowiem ;D

Przekierowanie