Forum AE Katowice

Pełna wersja: Koncerty i imprezy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na stronie: free-fun.pl znajdują się koncerty, imprezy i różne wydarzenia wyłącznie ze wstępem wolnym.
Znajdź coś dla siebie. Jeśli o czymś wiesz to podziel się z innymi.
Pozdrawiam
Jeśli lubisz tego typu imprezy, koniecznie zajrzyj na https://ticketclub.pl/kalendarz/ Masz tam rozpisane najważniejsze wydarzenia muzyczne, aż do przyszłego roku. Dzięki tej stronie nie przegapisz koncertu ulubionych wokalistów.
Co tydzień jestem na imprezie w moim klubie nie daleko mojego domu.Tam jest taka impreza że głowa boli do wieczora w niedzielę.

_____________________________
adwokat rozwód warszawa
Czasem się zdarza na takich koncertach otrzymać mandat., czasem nei słusznie, waro wiedzieć w ten sposób kiedy odmówić takiemu mandatowi. Poczytaj kiedy możesz tak zrobić na; https://zaplacmandat.pl/warto-wiedziec/c...ia-mandatu . Mają bardzo praktyczne i dobre rady, mogą się one przydać.
Mnie się jeszcze nie zdarzyło otrzymać mandat na imprezie XD
Witam, niedługo z firmą wybieramy się na wyjazd integracyjny i zastanawiamy się co warto porobić i gdzie warto pojechać. Co sądzicie o tym hotelu https://www.hotelstbruno.pl/oferta-dla-f...e-dla-firm i ich ofercie? Hotel znajduje się na Mazurach i ma szeroką ofertę rozrywek, do tego super pokoje, czy ktoś był?
W zasadzie w każdym mieście możemy znaleźć bardzo fajne eventy. Gdybym sama miała polecić coś w Warszawie, byłby to koncert 22-go października, a konkretnie
Meetch me at the Silent Disco http://www.facebook.com/events/239213010104376 . W jego trakcie nie zabraknie świetnej muzy, konkursów, a nawet odbędzie się turniej FIFA 19. Bilety można zakupić na https://meetch.pl/#/szczegoly-aukcji/5bb...03701cbcc2 za 10 zł, a miejsce imprezy to New Meta Bar Grzybowska 30.
Na pewno w marcu przyszłego roku będzie fajny koncert w Spodku. Nazywa się GRAM Dla Dam i wystąpi Cugowski, Lato i Hyży. Więcej info jest na stronie https://www.edmaart.pl/ ale ja już się szykuję do zakupu biletów Wink
oooo! brzmi interesująco Big Grin
____________________
akcesoria kuchenne
Takie imprezy masowe są czasami dość trudne do zorganizowania, dlatego myślę, że powinno się poszukać na to wszystko odpowiedniej firmy, dla której organizacja imprez masowych warszawa jest codziennością. Rynek jest bardzo bogaty, jeśli chodzi o takie firmy, ale warto decydować się o te najlepsze.
Stron: 1 2
Przekierowanie