Forum AE Katowice

Pełna wersja: WF, karty zaliczeniowe i oprogramowanie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej Smile

Mam kilka pytań ... Pierwsze o wf Wink Czy jeśli chę odrobić zajęcia u kogoś innego niż mam wf, to potrzebuję jakąś specjalną kartkę wydrukować? Jedni mówią, że tak, drudzy, że nie i już sama nie wiem Tongue

Teraz chciałabym wiedzieć o co chodzi z tymi kartami zaliczeniowymi. Ostatnio pani z mikroekonomii się nas pytała, czy już je mamy ... My oczywiście nic nie wiemy xD Trzeba je samemu odebrać, dostaniemy jak będzie sesja? Czy jeszcze jakoś inaczej? Wink

Wcześniej już był temat o tym, ale chciałabym wiedzieć co trzeba dokładnie zrobić, żeby otrzymać darmowego Windowsa.

Jeśli odpowiedzi na te pytania już były to przepraszam, że zaśmiecam forum Smile Z góry jednak dziękuję za jakąkolwiek pomoc Big Grin
co do w f to w budynku C na dole obok basenu można dostać kartke z którą idziesz odrabiać zajęcia
co do kart zaliczeniowych to najlepiej jak starosta grupy odbierze je z dziekanatu ale wydaje mi się ze jeszcze ich nie ma ale to tez zależy od wydziału najlepiej puść zapytać
Co do kart zaliczeniowych to starosta waszej grupy powinien dostać maila, że musi je odebrać w dziekanacie. Sprawdźcie, bo już dużo grup ma takowe karty wydane i odebrane (przynajmniej rok 2 FiR tak ma Tongue )
Fir ma zawsze wszsystko wczesniej tak jak z harmonogramem sesji wy juz macie a takie np zarzadzanie ciagle czeka Tongue
Zarządzanie też już ma karty Big Grin
To czy karty są już do odbioru, zależy od wydziału Wink informację dostają wszyscy albo tylko starości (zależy od pani z dziekanatu). Karty powinien odebrać starosta.

Co do Windowsa: http://www.ci.ue.katowice.pl/content/view/34/47/
a jeżeli chodze na basen to zajęcia musze odrobic rowniez na basenie?
Nie, choć to zależy od prowadzącego... ale chyba jedynym, który pozwala na odrabianie zajęć tylko na swoich fakultetach jest Patalong, więc jeśli nie masz z nim to możesz odrabiać na czym chcesz i z kim chcesz Wink
Osobiście jeśli ja potrzebuję dedykowanego oprogramowania to najchętniej korzystam z https://craftware.pl/ gdzie wiem, że na pewno będzie ono takie jakie sobie zażyczę. Zresztą wiele firm używa programów pisanych na zamówienie, gdyż nie zawsze na rynku można znaleźć coś sensownego co będzie nam przydatne.
Stron: 1 2
Przekierowanie