Forum AE Katowice

Pełna wersja: wakacje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Faktycznie ciekawe oferty ale ze znajomymi planujemy wybrać się nad morze na własną rękę. Pomyśleliśmy, że wybierzemy Jastrzębia Górę bo jedna koleżanka już wcześniej tam była i twierdzi, że to świetna nadmorska miejscowość. Przeglądaliśmy noclegi tutaj i ceny kształtują się na kuszącym poziomie Wink
A ja wakacje spędziłam w stolicy Smile
Byłam w tamtym roku na Letnich Praktykach badawczych. Miesiąca spędzonego w gronie ciekawych i kreatywnych młodych ludzi nie zamieniłabym na nicWink Było ciężko (intensywna praca przy projektach), ale nauczyłam, że problem który jest dla mnie trudny można rozwiązać bardzo szybko, dzięki temu, że działa się w grupieWink
Zachęcam do zgłaszania się na LPBWink
09.04.2013 r o godz. 14.10 w IV Programie Polskiego Radia w ramach audycji "Student na fali" będzie można posłuchać o Letnich Praktykach Badawczych.

Serdecznie zapraszam do wysłuchania audycji Smile
My bylismy w Jastrzębiej Górze 2 lata temu. Super miejsce...jest i co pozwiedzać ...plaże ,morze...na prawdę warto.
Nad jeziorem też jest super http://www.kaszuby-wczasy.pl/lokalizacja.htm te nad które jeździmy leży w samym centrum Kaszub.
Polecam do tego dodatkowo zaopatrzyc się w ubezpieczenie na podróż, jest to dość ważny element całej wycieczki. Ja skorzystałem z tego http://www.bzwbkaviva.pl/ubezpieczenia/n...odroz.html .
Jedziemy ze znajomymi na majówkę nad morze do Mielenka. Mam nadzieję tylko, że nie będzie nocnych przymrozków, bo pamiętam już taki wypad. Jak ktoś jest chętny, dajcie znać.
Ja majówkę miałam okazję spędzić w bardzo fajnym miejscu, a konkretnie była to Villa Bohema w Kazimierzu Dolnym. Pierwszy raz byłam w tym mieście i spodobało mi się bardzo, ma taki wyjątkowy klimat. Udało mi się trafić na bardzo fajny i komfortowy hotel, gdzie mogłam oddać się przyjemnym zabiegom w SPA i w końcu odpocząć. Tego typu wyjazdy przydałyby mi się znacznie częściej.
Najlepiej samemu zorganizować coś wyjdzie taniej. I to niekoniecznie pod namiotem. Pełno jest kwater. Ja tak planuję właśnie zrobić.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie