Forum AE Katowice

Pełna wersja: Petycja do KZK GOP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Nie spodobał Ci się pomysł skrócenia trasy dwunastki? Podpisz naszą petycję skierowaną do Przewodniczącego Zarządu KZK GOP!

Po skróceniu trasy autobusu nr 12 studenci mieszkający na akademikach zostali pozbawieni bezpośredniego dojazdu na uczelnię. Poza tym, aby teraz dojechać do budynku N musimy przesiadać się na Placu Wolności. KZK GOP pozbawiło nas najważniejszego dla nas połączenia autobusowego.

... ale! Ale może razem uda nam się coś zdziałać! Na naszej uczelni studiuje 15 000 studentów! Razem może nam się udać przekonać KZK GOP do przywrócenia połączenia autobusowego na trasie: Zawodzie Paderewskiego - AWF - Ligota Akademiki.

My zrobimy wszystko co w naszej mocy, by tak się stało! Potrzebujemy tylko Waszego poparcia. Dlatego od jutra w naszym biurze będzie można podpisać petycję w sprawie przywrócenia połączenia autobusowego na trasie Zawodzie Paderewskiego - Ligota Akademiki. Zapraszamy do 217F!


Treść petycji, którą skierujemy do Przewodniczącego Zarządu KZK GOP.

Chcesz pomóc nam w zbieraniu podpisów?

Ściągnij formularz i zanieś go swojej grupie językowej/dziekańskiej, znajomym ze studiów, koła naukowego, sekcji AZS, czy organizacji. Wypełniony formularz (nie muszą być zajęte wszystkie pola) przynieś do naszego biura (217F).


Formularz do zbierania podpisów.

Czekamy na Was do 29 marca!

RAZEM MOŻEMY COŚ ZDZIAŁAĆ!

Dołącz do nas na facebook'u!

Portal Studenta!
Przekierowanie