Forum AE Katowice

Pełna wersja: podanie o tryb poprawkowy, wpisy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam 2 pytania:
1) Do kiedy można składać podania o tryb poprawkowy?
2) Czy jeśli prowadzący wpisał mi do wirtualnego dziekanatu "x'' w miejscu oceny, ale do karty zaliczeniowej mam wpisaną normalną ocenę oczywiście wraz z jego podpisem i datą to w dziekanacie przepiszą mi to do systemu e-dziekanat, czy on sam musi to wpisać?
Z góry dzięki.
Co do drugiego pytania liczą się wpisy z karty zaliczeniowej Smile
Ale ja mam pytanie, czy jest jakaś możliwość sprawdzenia planu zajęć wykładowcy? Nie chodzi mi o konsultacje tylko ogólnie kiedy jest na uczelni?

Twój login napisał(a):
1) Do kiedy można składać podania o tryb poprawkowy?

Do 31 marca.

Olli napisał(a):
Ale ja mam pytanie, czy jest jakaś możliwość sprawdzenia planu zajęć wykładowcy? Nie chodzi mi o konsultacje tylko ogólnie kiedy jest na uczelni?

Wyszukaj na stronie uczelni wykładowcę (najłatwiej za pomocą wyszukiwarki) - wyświetlą się informacje na temat kontaktu z daną katedrą. Zadzwoń pod znaleziony tam numer telefonu i zapytaj Wink Ja znam tylko taki sposób i jest on sprawdzony. Miałam szczęście dodzwonić się do bardzo miłej pani, która udzieliła mi szczegółowych informacji, co było miłym zaskoczeniem Smile

Przekierowanie