Forum AE Katowice

Pełna wersja: Finanse- Staszel, Ogrodnik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam ćwiczenia z panią Staszel. Jak wygląda u niej zaliczenie? Jest ciężko bo na ćw jest strasznie dużo pisania i boję się pytań otwartych...
A jak wygląda egzamin u dr. Ogrodnik? Podobno będzie test wielokrotnego wyboru. Jest ciężko?
Nie będę owijać w bawełnę jest ciężko i to bardzo... finanse były ciężkie a co dopiero ubezpieczenia ( na II roku)...
Ćwiczenia: no więc tak są ciężkie do zaliczenia... jeśli chodzi o pytania otwarte to najlepiej wykuć słowo słowo regułkę bo inna forma a szczególnie "własnych słów" ją nie obchodzi, kobieta po prostu chyba nie rozumie tego co napiszemy do niej własnymi słowami zawsze jest 0 punktów... W zeszłym roku miałam z tą Panią ćwiczenia i na grupę 30 osobową nie zdało 18 osób... później robiła poprawki już lepiej niby było ale i tak ciężko bardzo...
Egzamin: hmm Pani dr Ogrodnik jest spoko na kobietę złego słowa nie można powiedzieć, ale egzamin robi okropny... Dogaduje się z kobietą z ubezpieczeń i tak na prawdę żadna wiedza z ćwiczeń się nie przyda, na egzaminie jest całkiem coś innego... tak test jest wielokrotnego wyboru Sad brak jednej odpowiedzi, jedna błędna, jedna za dużo dyskwalifikują pytanie całkowicie i punkty. Na egzaminie jest bardzo ciężko korzystać z jakichkolwiek "pomocy naukowych", ponieważ na egzaminie jest dr Ogrodnik ale także kobieta z ćwiczeń... obie ciągle chodzą po sali wykładowej na przemian jeśli przykładowo jedna pilnuje góry auli to druga dół i tak w koło cały egzamin... U mnie I terminu egzaminu nie zdało około 30-40 osób i były w tym osoby które notatki z wykładów umiały słowo w słowo, tam liczy się szczęście niestety Sad II termin już dużo lepiej w wrześniu chyba tylko 1-5 osób miały tryb poprawkowy
Tak więc jeśli chodzi o ten przedmiot to jest jakaś masakra...
Jakieś pytania? Odpowiem chętnie
Tego się obawiałam...

A jest co roku te samo zaliczenie/egzamin? Da się go skąś zdobyć? ;d
Ćwiczenia się czasami powtarzają ale w niewielkim stopniu, egzamin hmm o ile pamiętam to na 4 grupy jakie były w każdej było chyba po 3-5 na 30 pytań które dało się zdobyć od FiR z innych ośrodków Katowic/ BOND/ ROND, którzy również z nią mieli na tym samym roku ale szybciej o dzień lub 2 egzamin ;/ Niestety tak to jest że każdego roku są inne pytania czy to egzamin czy zaliczenie
A można gdzieś znaleźć dokładne notatki z wykładów od p. Staszel Wink ? Może ktoś takie posiada Wink ? Z góry dziękuję za pomoc Wink
O ile wiem to Pani Staszel nie prowadzi wykładów tylko dr Ogrodnik, jeśli chodzi o notatki to chomkuj.pl ? Smile
Staszel uczy na ćwiczeniach, a Ogrodnik na wykładach. Też poszukuje jakiś egzaminów, zaliczeń...
podajcie na wiadomość prywatną maile może się coś znajdzie Smile
Przekierowanie