Forum AE Katowice

Pełna wersja: Ubezpieczenie zdrowotne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mógłbyś ktoś opisać jak to z tym jest?
Kiedy otrzymam legitymacje, mam dostęp do darmowej służby zdrowia, czy trzeba jakąś składkę opłacić itd?
I mam się legitymować ewentualnie na legitymacje, czy dalej na kartkę czipową NFZ?
Nie no, uczelnia nie opłaca Ci składek NFZ, składki płacą Twoi rodzice (zobowiązuje ich do tego umowa o pracę) lub Ty, jeśli pracujesz na umowę o pracę.
A jeśli chodzi o to czym się legitymować, to kartą chipową, ale wiem, że ostatnio wprowadzili możliwość identyfikacji nr PESEL, więc nie wiem, czy ta karta będzie potrzebna (nie chodzę do lekarza, więc w sumie nie sprawdzałem) Smile
co w przypadku gdy student nie ma ubezpieczenia (tata nie żyje , a mama nie pracuje i obecnie nie może zarejestrować się w Urzędzie Pracy )czy jest możliwość ubezpieczenia przez uczelnie ? jak tak to gdzie się udać ?
Jeśli chodzi o ubezpieczenie na życie to ja mogę wam polecić tego ubezpieczyciela: http://www.ubezpieczeniaonline.pl/na-zyc...al/11.html - moim zdaniem oferta ta jest jak najbardziej opłacalna i solidna. Można mieć pewność, że w razie wypadku będziemy mieć wsparcie.
A jeśli chodzi o ubezpieczenie nieruchomości, hestia jest dobrym wyborem? Trafiłem w sieci na taką oto ofertę tego ubezpieczyciela: https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/o...nia-hestia doradźcie proszę czy jest to opłacalna oferta.
Hestia ? Raczej drożyzna... Bardziej skłaniałabym się do wyboru Warty albo PZU. Jednak wolę być ubezpieczona w dużej i znanej ubezpieczalni.
Ja znam taką oto porównywarkę do tego typu ubezpieczeń: https://rankomat.pl/ - moim zdaniem są to naprawdę fajne stronki, z których nie skorzystać to wydawanie niepotrzebnie swoich pieniędzy.
Co to ma do rzeczy? Umiesz czytać ze zrozumieniem?
korzystacie z ubezpieczeń na wyjazdy? chodzi mi o takie ubezpieczenie na 2-3 dni
Masz dostęp do darmowej służby zdrowia. Dla własnego bezpieczeństwa powinieneś się jednak dodatkowo ubezpieczyć w http://www.viennalife.pl/ W przypadku choroby czy wypadku nie zawsze możesz liczyć na sprawną pomoc państwa. Dodatkowe ubezpieczenie to gwarancja, że w nagłej sytuacji nie zostaniesz sam.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie