Forum AE Katowice

Pełna wersja: Jesteś w trakcie remontu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej Smile Wiem, że firmy zajmujące się sprzedażą materiałów wykończeniowych nie są zbyt popularne dlatego chciałabym wam przedstawić Luxus Decor (https://www.facebook.com/luxusdecor?ref=ts&fref=ts ). Zapraszam również na stronę, która jeszcze jest w budowie http://luxusdecor.eu/. Gdyby ktoś w przerwie przygotowań do sesji wszedł i polubił, będę wdzięczna Smile Niedługo konkurs z atrakcyjnymi nagrodami!
W kwestii remontu, to ja bardziej polecam porozglądać się po marketach budowlanych. Tam wszystko jest dostępne, a do tego też można liczyć na liczne promocje. Warto przy tym porównywać sobie oferty z różnych marketów. Pod tym względem pomocna jest ta strona: http://okazjum.pl/gazetki-promocyjne/dom-i-ogrod,24/ ponieważ wszystkie te gazetki promocyjne i katalogi są w jednym miejscu.
Ja zawsze poluje na okazje. Nie jestem już studentką. Ale "nie pozbyłam się nawyku". Liczy się dla mnie każda oszczędność. Oczywiście nie kosztem jakości.
Jestem i po prostu mam już dość. Nic nie mogę znaleźć, a będzie więcej sprzątania niż to warte...
ja długo szukałam drzwi, zależało mi na jakości i niestety miałam pomysł, który był niezbyt dostępny. Takie drzwi wewnątrz ścienne... Stolpaw ma takie http://www.stolpaw.com.pl/drzwi-wewnetrz...-kleopatra - to inwestycja na lata, no i moja wymarzona , wyszukana, więc zainwestowałam. I bardzo się cieszę, bo już je mam Smile
Zdecydowanie jestem zwolennikiem robienia zakupów w marketach budowlanych. Nigdy nie ma problemów z płatnością kartą, reklamacją, zwrotem tego co zostanie, a nawet zwrotem jak coś mi się nie podoba. Teoretycznie to samo już powinno dotyczyć sprzedaży nawet w internecie, ale przy problemach to często możesz szukać wiatru w polu. Oczywiście często zakupy w marketach przypominają polowanie na okazje. Ale czasem to po prostu duży wybór umożliwiający dopasowanie tego co potrzebujemy. Przykładowo potrzebowałam taki ogranicznik do drzwi http://www.leroymerlin.pl/drzwi-wewnetrz...a1839.html by nie uderzały w pralkę. Zazwyczaj są różne, ale na śrubki wkręcane w podłogę. U mnie to trochę ryzykowne po pierwsze trzeba przewiercić się przez terakotę więc trzeba mieć specjalne wiertło do terakoty. Po drugie musiała bym mieć próbnik prądu bo pod spodem jest elektryczna mata grzewcza, którą można uszkodzić i zniszczyć ogrzewanie. Sam próbnik i wiertło kosztują 30 razy drożej niż sam obój. A w markecie budowlanym pełno jest takich na skocza i wystarczy przykleić.
Moim zdaniem obecnie przy planowaniu remontu warto wziąć pod uwagę zastosowanie tapet ściennych. Powiesz - "przestarzałe"? Nie, absolutnie nie, obecnie tapety ścienne wracają do łask, tyle, że w o wiele ładniejszej formie. Przykłady można zobaczyć na przykład tutaj . U nas w mieszkaniu jest tapeta ścienna w salonie na jednej ze ścian i trzeba przyznać, że wygląda to bardzo elegancko.
Jaw czasie remontu mieszkania dość długo szukałam ciekawych i dobrych jakościowo paneli podłogowych, ale kiedy trafiłam na sklep http://ifloor.net.pl/ bardzo długo nie mogłam się zdecydować, bo wybór jest ogromny. Ostatecznie padło na panele w mahoniowym odcieniu i prezentują się pięknie na podłodze.
Nie miałam pomysłu na łazienkę, wiedziałam, że musi być prysznic bez brodzika (tak jakoś mi się wymyśliło Smile) i koniecznie samoopadająca deska w toalecie, bo odgłos mnie zawsze wkurzał. Nie mam na razie środków na remont, ale rozglądam się za okazjami. Znalazłam e-sklep Aneks gdzie można kupić wszystko, a deski zaskoczyły mnie totalnie http://www.sklepaneks.pl/category/deski-sedesowe - nie wiem teraz, którą bym wybrała Smile
Wątek dla remontujących, więc ktoś szuka nowoczesnych podłóg? Kontakt znajdzie pod linkiem . Nowe posadzki, albo naprawa starych, warto poczytać na ten temat na ich stronie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Przekierowanie