Forum AE Katowice

Pełna wersja: Poprawka poprawki;p
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej,

Jak to jest z III terminem? jak sie nie zda tego terminu z jednego przedmiotu to mozna jeszcze raz mieć poprawke (czyli w tym wypadku IV termin)?

PozdrawiamSmile
W zależności na którym roku jesteś jeśli jesteś na I roku to przysługuje Ci jeden jedyny ostateczny termin trybu poprawkowego który musisz zdać do końca września tak by mieć na koniec łącznie 60 punktów z całego roku.
Jeżeli jesteś studentem/tką II bądź III roku to już bez obaw możesz nie zdać trybu poprawkowego i później znów oddajesz papier o tryb poprawkowy i wpłacasz 60zł i tak aż teoretycznie zdasz...
A jak się jest na II roku to może Ci nadal brakować tylko 12 punktów ECTS aby dostać tryb poprawkowy czy jakoś inaczej to działa?
Nadal może brakować Ci 12 punków przy czym znam osoby którym brakowało 15 i też przeżyły Tongue
to ja mam pytanie....jestem na pierwszym roku i mam niezaliczony egzamin oraz 3 przedmioty....i chodzi mi o te przedmioty...mam jeszcze tylko ten tydzień by je zaliczyć czy jak?Sad z nich nie było egzaminu...są to języki i zaliczenie z matematyki..
Tak masz tylko ten tydzień nie wiem jak tam punktowo to wychodzi ale też nie może Ci brakować więcej niż 12 punktów w innym przypadku możesz złożyć deklarację i przenieść to na następną sesję...
czyli jak nie zda się poprawki (3 termin), to nie ma obawy, że będę musiał od razu poprawiać rok (jeśli nie będzie mi brakować więcej niż 12pkt ects)? Jestem na 3-cim roku
Wydaje mi się że spokojnie nie Smile Znów oddasz o tryb poprawkowy podanie zapłacisz 60zł i termin na czerwiec Smile
możecie podać link do wzoru podania o warunek? Smile
To zależy od wydziału Smile Jeśli FIR to proszę Smile na tej stronce jest deklaracja Smile http://www.ue.katowice.pl/uczelnia/wydzi...blony.html
Stron: 1 2
Przekierowanie