Forum AE Katowice

Pełna wersja: Termin obron
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Jak to wygląda, jak nie mogę się bronić w lipcu. Wtedy bronie się we wrześniu, tak? Ale w jakim terminie? I kiedy składam pracę do dziekanatu?
To już dużo zależy od promotora i od tego kiedy zdasz wszystkie zaległości im szybciej tym lepiej dla Ciebie. Jeżeli z jakiś przyczyn nie mogłaś/eś bronic się w czerwcu/ lipcu a masz wszystko zaliczone to obrony są z początkiem września,[/align] a praca jest oddana już wcześniej np. w czerwcu następuje tu tylko zmiana terminu. Jeśli nie zdałaś/eś jakiegoś przedmiotu masz poprawkę w wrześniu to najpierw zdajesz przedmiot później znów akceptacja promotora i czekasz na termin ale zazwyczaj wtedy są październik/listopad.
A jak wygląda sprawa jeśli chodzi o punkty ECTS na ostatnim semestrze? Skoro załóżmy seminarium ma przypisane 10 ECTS-ów i nie złożę pracy do końca czerwca to nie może mi brakować jeszcze więcej jak 2 pkt. z pozostałych przedmiotów, żeby nie przekroczyć magicznej liczby 12 i nie powtarzać semestru?
Hej, chciałem się dowiedzieć czy na studiach stacjonarnych oprócz przedmiotów obowiązkowych dla swojego roku można zaliczać przedmioty z lat wyższych i wcześniej skończyć studia?
Chyba za dużo filmów amerykańskich Wink nigdy o czymś takim nie słyszałam, mozna robic 2 lata w ciagu jednego roku (z konkretnego przedmiotu), ale to w sytuacji kiedy masz warunek i zdecydowanie nie przyspiesza to trwania studiów. Aczkolwiek wszystko jest możliwe, a świat niejednokrotnie mnie zaskakuje.
też nie słyszałam o czymś takim ale idź do dziekanatu i się dowiedz
Przekierowanie