Forum AE Katowice

Pełna wersja: Warunek na ostatnim semestrze studiów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, na kiedy jest wyznaczany tryb warunkowy z sesji zimowej na ostatnim (IV) semestrze studiów II stopnia ? Czerwiec, tak oby zdążyć do obrony, czy dopiero we wrześniu ?
Podpinam się pod temat, ponieważ mam niemal identyczne pytanie a mianowicie czy na ostatnim semestrze studiów licencjackich (VI) egzaminy poprawkowe z sesji zimowej wyznaczane są na czerwiec czy dopiero na wrzesień? Chyba, że też jest to zależne od dobrej woli wykładowców?
Jeśli chodzi o licencjat to czerwiec na 100% sesja poprawkowa w wrześniu dotyczy tylko II roku. Tak więc egzamin będziesz mieć wyznaczony w czerwcu, chyba ze dogadasz się z wykładowca i zrobi Ci go wcześniej ale ocenę wpisze później.
Dzięki za odpowiedź, ale może wyraziłem się trochę nieprecyzyjnie, bo chodzi mi o tryby poprawkowe z egzaminów jeszcze z poprzednich semestrów, czyli już o te płatne 60zł. Rozumiem, że też są wyznaczane na czerwiec?
Jestem bardzo ciekawy ile wpisów będzie na tym wątku jeszcze.Mnie to bardzo ciekawi.