Forum AE Katowice

Pełna wersja: Hobby studenta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Pasjonuje się żeglarstwem - są tu może jeszcze inne osoby lubiące w ten sposób odpoczywać? Chce sobie skompletować "załogę" i w ogóle miło się gada - pisze z kimś kto ma podobne zainteresowania. Myślałem tez o założeniu strony nt. żeglarstwa, żeby upowszechniać wiedze, opisywać wyprawy, pisać jednym słowem o żeglarstwie. Próbowałem to robić w formie bloga - niestety niechcący go usunąłem - niestety mimo dosyć dramatycznych prób - danych nie udało się odzyskać Sad
Teraz jednak chce zmienić "formułę" - żeby to było bardziej profesjonalne. Zna się tu ktoś na robieniu stron internetowych? Oczywiście to bylaby w pełni odpłatna usługa - projekt strony i jej odpowiednie skonfigurowanie, drobne porady w kwestiach bardziej zaawansowanych technicznie. Ktoś się pisze na taka współpracę? Najlepiej jakby to był ktoś stąd - z Katowic - bo komunikowanie się w takich sprawach na odległość nie ma sensu (wiem z doświadczenia). Podoba mi się coś w tym stylu:

fota: nazwa.pl
Ja jestem zbyt leniwa by interesować się takim czymś. Lubię sobie czasem w siatkówkę pograć, albo na rolkach pojeździć. I to tyle, jeśli chodzi o mnie Tongue.
Ostatnio moim zainteresowaniem stało się prawo.... Jestem w szoku, ale jakoś tak się stało. Czytam kodeksy i różne inne ustawy, skromnie mówiąc mam już jakieś pojęcie, nawet staram się o staż w kancelarii http://www.onufrzak.pl/zespol/. Ogólnie dopiero się staram, ale mam nadzieję, że się uda, Totalnie odbiega to od mojego kierunku studiów, ale chciałbym pójść na ten staż, żeby się czegoś nauczyć, żeby zdobyć jak najwięcej możliwej wiedzy, więc trzymajcie za mnie kciuki Smile.
moim hobby jest fotografia

---------
Najtańsza dermatologia estetyczna kraków
a moim hobby jest melanż ;D

-------------
Najtańsza naprawa pojazdu zabytkowego
i bardzo dobrze Big Grin witam w klubie xd
Ja ostatnio zaczałem obserwować rybki Smile na razie mam małe akwarium sześciokątne a w nim bojownika. Potem pomyślę o czymś więcej - póki co wiadomo - kasa Smile ale cudownie odpręża przed egzaminem obserwowanie takiej rybki.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Przekierowanie