Forum AE Katowice

Pełna wersja: Do Pań na luzie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Drogie studentki jak to jest u Was? Moda, dodatki, akcesoria, torebki? Gdzie kupujecie? Jakie fasony i jakie kolory? Kupujecie internetowo?
Ja internetowo się boję kupować ubrania i buty, ale dodatki, akcesoria i torebki już nie Tongue. Torebki kupuję tu http://www.tuffi.pl/torebki_damskie.html, bo dobre gatunkowo i tanio. Dużo jest takich stron z pierdołami, może podajcie jakieś swoje?
To w przypadku mojej dziewczyny ciężko byłoby to streścić w kilku zdaniach, bo jest po prostu mega fanką mody i po prostu siedzi w tym po uszy. Wynalazła ostatnio sukienki nor bi, od jakieś mało znanej i oryginalnej marki. Dla mnie ubrania ograniczają się do kilku większych marek, ale u niej to naprawdę sporo tego jest i bardzo dobrze orientuje się w aktualnych trendach itd.
ja kupuje na allegroSmile

==========
Najlepsze zegarki damskie bisset
sheinside i aliexpress! jak ciuchy to tylko bezpośrednio od chińczyków, nie ma sensu przepłacać Big Grin
ja w outletachSmile

_______
Najtańsza pralnia dywanów lublin
Ja różnie trochę w outletach, trochę w secondhandach.

_____
Zaskakujący Iluzjoniści
dziewczyny, jak pada pytanie o ciuchy to ja pytam gdzie porządna depilacja laserowa? Koleżanka poleciła depilację laserową w Łodzi. Nigdy jeszcze nie robiłam takiego rodzaju depilacji, ale słyszałam,że efekty utrzymuję się bardzo długo w porównaniu z woskiem. Któraś miała z tym doczynienie?
Widziałam już wczesniej tą stronę, jest świetna

--------------------------------
operator żurawia - wrocław
Ale aż do łodzi z katowic? Trochę daleko. Zna któraś bliżej dobre miejsce?
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie