Forum AE Katowice

Pełna wersja: plagiat.pl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam pytanie miesiąc temu przepościłam sobie prace przez plagiat.pl... wiem, że szkoła również przez ten serwis przepuszcza... w regulaminie pisze, że prace indywidualne są sprawdzone tylko z stronami internetowymi oraz, ze praca nie zostaje zapisana w bazie...
moje pytanie:
Czy ktoś przepuścił sobie kiedyś prace przez ten system i miał później jakiś problem z szkolnym plagiatem??? Ogólnie nie wiedziałam, że mogą być z tym jakieś problemy ale ostatnio o tym poinformowała nas nasza promotor i teraz mam obawy... proszę o radę...
Ja przepuściłam sobie teoretyczne rozdziały przez ten plagiat, zapłaciłam, i raport przyszedł. Tydzień temu w poniedziałek oddałam licencjat do dziekanatu, w dziekanacie poinformowali mnie, że do środy powinien być raport, i gdyby coś wyszło to dzwonią do mnie i promotora. No ale nie zadzwoniliWink więc wszystko w porządku. Nie martw się. Gdyby to zapisywało od indywidualnych klientów to nie opłacałoby się im to prowadzić Wink
Dziękuje za odpowiedź choć wszystko się wyjaśniło już tydzień temu Wink
Przekierowanie