Forum AE Katowice

Pełna wersja: INFORMATYKA 2014/2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kto się dostał na informatykę ? Big Grin
Obecny Smile Myślałem nad założeniem grupy na facebooku żeby już w miarę się poznać. Jakby ktoś miał czas to niech założy. Pozdrawiam Wink
Obecny Smile
ja również widnieje na liście studentów Smile
Ogarniam teraz gdzie możemy trzymać pliki w chmurze za darmo, np materiał od wykładowców, notatki jak ktoś będzie chciał się podzielić itd
a potem napisze artykuł na mojego bloga i finansach - kruk opinie, trzeba wiedzieć jak kontrolować swój budżet domowy Smile
Ciekawe czy osoby piszące w tym temacie dalej studiują ten kierunek. Przydałaby się jakaś konstruktywna opinia na temat. Ale pewnie już o tym forum nie pamiętają... Sad A ci co dopiero będą studiować to polecam artykuł, który mówi o tym, czym kierować się podczas wybierania studiów ManaGame
Ja! Ja! Dostałam się! Jestem najlepsza Big Grin

Warsztaty kreatywności - Ostatnio na takich warsztatach byłam... Nigdy bym nie pomyślała, że za takimi zajęciami można tęsknić.
jakie opinie na temat informatyki na UEK ? ~ student 1 roku infy
Dzięki wielkie za porady. Z całą pewnością przyda mi się to Smile
I really like your website and specially this post and that's the reason I am commenting here instagram tools and instagram
Stron: 1 2
Przekierowanie