Forum AE Katowice

Pełna wersja: Witamy maturzystów! Spotkanie integracyjne :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Wyniki rekrutacji są już dostępne! Gratulujemy wszystkim zakwalifikowanym i zapraszamy Was na spotkania integracyjne, które odbędą się w dniach 16.07 (środa) i oraz 23.07 (środa), o godzinie 17:00 w Pubie Ambasada Śledzia, znajdującym się przy ulicy Mariackiej w Katowicach.

Będziecie mieli możliwość zapoznania się ze swoimi przyszłymi kolegami i koleżankami z grupy, swojego wydziału, a także z innych wydziałów. Porozmawiacie z obecnymi studentami naszej uczelni, którzy odpowiedzą na każde nurtujące Was pytanie dotyczące studiowania, a także zdradzą sekrety życia studenckiego.

Zapraszamy serdecznie! Smile

Wydarzenie na fb!
A to jeszcze mam jeden termin.

Ubezpieczenia dla firm
Na pewno się pojawię i zobaczę z kim studiuje Wink Będziesz ktoś z Informatyki i Ekonometrii ?
spotkanie było fajne ;p
to super
W tym roku też będzie?
Pytałam się w Parlamencie Studenckim. W tym roku tez na 100% organizują, trzeba tylko szukać informacji kiedy Smile
Bardzo fajnie, widzę, że w tym roku tez jest spotkanie dla maturzystów, 22 lipca Cool

https://www.facebook.com/events/849813761766428/
w tym roku na pewno pojadę
super inicjatywa, bardzo mi się to podoba. słyszałem o tym wcześniej i nie mogę się doczekać. ;p
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie