Forum AE Katowice

Pełna wersja: pisanie prac, korepetycje, tłumaczenia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Profesjonalny serwis ogłoszeń edukacyjnych www.gazetaogloszenia.pl Szybko, tanio i solidnie. Oferty osób prywatnych oraz form. Polecam Wink
Oferuję profesjonalną i skuteczną pomoc przy pisaniu różnorodnych prac zarówno pod względem tematycznym, jak i pod kątem długości, czy rodzaju. Zapraszam do kontaktu pomoce.dydaktyczne@op.pl
Ja jednak przyznam się Wam szczerze, że jeżeli chodzi o tłumaczenia z języka niemieckiego lub na język niemiecki, wolałabym skorzystać z pomocy np. http://germino.eu/ . To biuro tłumaczeń przekłada teksty dla podmiotów gospodarczych, jak również osób prywatnych i na pewno można być pewnym wysokiej jakości, przetłumaczonych przez nich pism.
Jeśli chodzi o tłumaczenia dokumentów czy prac, to słyszałam, że to http://tlumaczenia.lodz.pl/ łódzkie biuro tłumaczy ma ciekawą ofertę w tym zakresie. Oferują bowiem przekład nie tylko w obrębie języków europejskich. Na ich stronie znajdziecie wszelkie informacje na temat ich usług.
Ja szukam korepetycji z fizyki. Niestety przedmioty ścisłe nie są moją mocną stroną. Niestety zawaliłam maturę i czeka mnie w sierpniu kolejne podejście. Koleżanka polecała mi Centrum Edukacji Edun http://edun.pl/ . Korzystał ktoś z Was u nich z korepetycji? Zalezy mi na nauczycielu, który ze zrozumieniem wyłoży mi fizykę - nie ukrywam, że jest to dla mnie naprawdę czarna magia a poprawka egzaminu coraz bliżej. Poradźcie coś.
korepetycje z angielskiego i niemieckiego języków obcych, biologii, chemii, matematyki - firma Buki: https://buki.org.pl/korepetycje/
Jeśli chodzi o naukę języków to mogę polecić tą szkołę: http://lincoln.edu.pl/warszawa/. Idealne miejsce dla osób, które w szybki sposób chcą nauczyć sie angielskiego czy innego języka. Znajdziecie tam profesjonalnych i wykwalifikowanych lektorów, którzy w przystępny sposób będą udzielać Wam lekcji. Do tego kurs zakończony certyfikatem, który będzie się dobrze prezentował w CV.
Firma korepetytorska BUKI poszukuje nauczycieli (korepetytorów) różnych dziedzin w całej Polsce.
Wymagania:
- ukończona specjalizacja z zakresu wykładanego przedmiotu lub student/-ka 2 roku
- mile widziane doświadczenie w nauczaniu indywidualnym
Obowiązki i warunki współpracy:
-prowadzenie zajęć z uczniami
-prezentacja materiału z naciskiem na wynik
-punktualność (obecność 5 min wcześniej)
Po weryfikacji danych kandydata oraz jego zatwierdzeniu w systemie, korepetytor będzie otrzymywał dane nowych uczniów zgodnie z jego umiejętnościami, kwalifikacjami oraz preferencjami.
Oferujemy
- elastyczny grafik pracy
- pracę zdalną
- nieograniczoną ilość uczniów
W przypadku zainteresowania prosimy o wypełnienie ankiety na https://buki.org.pl/register/
I really like courses on the Internet, such as LinguaLeo or Duolingo, very convenient for learning, mobile format, etc. Also, you can chat with native speakers - it's easy to remember https://escortbirmingham.info.
Dzień dobry Smile, zachęcam do dodania swojej oferty wszystkich korepetytorów, tłumaczów i innych wykonujących swoje usługi online na odUslug.pl - nowym serwisie dla freelancerów i firm.
👉Korzyści jest mnóstwo a serwis jest całkowicie bezpłatny – nie ma opłat za wystawienie usługi, ani prowizji od sprzedaży. Cały zysk pozostaje w kieszeni wykonawcy👈.
Rejestracja: https://oduslug.pl/konto/rejestracja/

Serdecznie polecam Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie