Forum AE Katowice

Pełna wersja: Kosmetyki dla Mamy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, chciałem się zapytać co sądzicie jakbym kupował mojej Mamie co jakiś czas po jednym kosmetyku z tej całej linii kosmetyków http://www.topestetic.pl/schrammek , wiem, że Ona by takie chciała, nie raz już wspomniała, ale mówiła, że szkoda Jej pieniędzy to może ja mógłbym Jej sprawić takie?
Osobiście nigdy nie miałam do czynienia z tymi konkretnymi kosmetykami, natomiast, zawsze sięgam po dobrej jakości produkty. Pielęgnacja twarzy jest dla mnie bardzo ważna, dlatego też tutaj nie oszczędzamSmile i najczęściej sięgam po Farmonę.
Farmona sprawdzona Wink
Jeśli się jej podobają to czemu nie. Smile Ja sama dla siebie kupuję od czasu do czasu kosmetyki z serii http://colway_web.colwayinternational.com/ Bo są naprawdę rewelacyjne. Szampon do włosów czy All-in-one ecocleaner. Jakość i skuteczność jest rewelacyjna.
Ja nie widzę w tym nic złego. Moja znajoma kupiła ostatnio mamie preparaty na łuszczycę na drmichaels.com.pl, bo cierpi na tę chorobę. Postawiła na mało znane, ale bardzo skuteczne leki.
Dlatego uważam, że najlepsze są praktycznie prezenty. Bez względu na to co by to nie było.
Ja też myślę, że praktyczne prezenty sprawdzają się najlepiej.
Choć trzeba też wziąć pod uwagę, że może są osoby, które lubią dostawać takie bibeloty. Wszystko trzeba dostosować do danej osoby.
Dlaczego nie, pomysł jest fajny ale pytanie czy za tą ceną na pewno idzie dobra jakość produktów? Pierwszy raz słyszę o tej firmie Smile
Kup mamie super szampon i odżywkę do pielęgnacji włosów z olejkiem aragnowym z Biedronki. Koszt jej to tylko 8,99 za 400ml http://www.biedronka.pl/pl/product,id,12...nal-400-ml jak dla mnie to super pomysł. Zawsze takie kosmetyki przydają się w domu. A akurat te produkty były Hitem już rok temu.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie