Forum AE Katowice

Pełna wersja: Film, który warto obejrzeć
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Lato niestety już za nami, ciepłe noce w parku i na plaży również. Teraz długie i zimne wieczory przed nami. Zastanawiam się co tu robić i wpadłam na pomysł, żeby wieczorami pod kocykiem oglądać sobie filmy. Wypisujcie filmy, które polecacie, które warto obejrzeć albo chcielibyście obejrzeć.
Polecam film "Gwiazd naszych wina", widziałam w ostatni weekend i powiem, że warto naprawdę. Wzruszająca i bardzo poruszająca historia wspaniałych ludzi, których dotknęło wielkie nieszczęście. 50% filmu przepłakałam, ale nie ma co się dziwić, trzeba by mieć serce z kamienia, żeby nie uronić choć jednej łezki.
Ostatnio oglądałam świetny film "Where the heart is" - stary, przyjemny i świetny Smile
Ostatnio oglądałam film "Zanim zasnę" z Nicole Kidman i Colinem Firthem w rolach głównych. Film opowiada o cierpiącej na amnezję kobiecie, która budzi się każdego ranka, nie wiedząc kim jest, i próbuje odbudować wspomnienia przy pomocy dziennika, który przechowuje. Świetny film, idealny na jesienny wieczór.
Ostatnio oglądałam film "Zanim zasnę" z Nicole Kidman i Colinem Firthem w rolach głównych. Film opowiada o cierpiącej na amnezję kobiecie, która budzi się każdego ranka, nie wiedząc kim jest, i próbuje odbudować wspomnienia przy pomocy dziennika, który przechowuje. Świetny film, idealny na jesienny wieczór.
Najlepszy film, który oglądałam to "Forrest Gump". Co tu dużo pisać, znakomita obsada, świetne zdjęcia. Życie głównego bohatera pokazane od początku do końca. Ideał w swoim gatunku.
Uwielbiam stare filmy, a zwłaszcza filmy z Audrey Hepburn. Dlatego gorąco polecam film "Śniadanie u Tiffany'ego". Czarująca komedia romantyczna w reżyserii Blake'a Edwardsa z nowojorskim klimatem w tle.
Niesamowity polski film, który naprawdę warto obejrzeć to "Róża". Były AK-owiec i wdowa po żołnierzu Wehrmachtu próbują wspólnie stawić czoło okrutnej rzeczywistości. Miłość nie zna granic, zdarzyć się może wszędzie, nawet w niebezpiecznych czasach.
"Helikopter w ogniu" to film, który warto obejrzeć. Oparty na faktach film opowiada o nieudanej akcji amerykańskiego oddziału 120 Delta, który miał za zadanie porwać dwóch poruczników zbuntowanych wojsk Somalii. Świetnie wyreżyserowany film.
Dla osób lubiących sporty ekstremalne, a dokładniej snowboard to polecam film "Sztuka latania". Dokument obrazuje ekstremalne oblicze snowboardu. Niesamowite triki wykonywane poza oficjalnymi szlakami, zjazdy z dziewiczych stoków, ukazanie ekstremalnych ewolucji. Dobrze opowiedziana historia, duża dawka mocnych wrażeń i piękno wizualnych ujęć to prawdziwa uczta dla miłośników snowboardu, ale nie tylko.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Przekierowanie