Forum AE Katowice

Pełna wersja: Dermatolog na NFZ[trądzik]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Szukam dermatologa, najlepiej z Katowic, który przyjmuje na NFZ i leczy trądzik izotekiem. Pani dermatolog która prowadziła mnie przez dwa lata w końcu mnie namówiła na ta terpaię ale wolałbym mieć możliwość leczenia się u lekarza bliżej mojego miejsca zamieszkania. Jestem w stanie przynieść ksero dok.med. żeby uzasadnić swoją "prośbę"- bo to raczej głupio wygląda jeżeli pacjent przychodzi po receptę, ale szukam kogoś sprawdzonego.
Macie jakieś dojścia do dermatologa na nfz? Gdzie są krótkie terminy? Walcze od jakiegoś czasu z leczenie trądziku kraków ale prywatnie. Szkoda mikasy więc szukam czegoś na nfz.
Do dermatologa to najlepiej iść prywatnie, jako że to jest lekarz specjalista. Inaczej to sobie poczekasz i trądzik Cię zje. Wiem coś o tym.
W pierwszej lepszej przychodni znajdziecie dermatologa. Najlepiej sprawdzić na stronie internetowej z przychodniami, gdzie są najkrótsze kolejki.
zdaje się że są takie strony gdzie są placówki współpracujące z nfzetem w danym województwie
trzeba poszukać
Można też skonsultować się online i dobrać przy pomocy specjalisty kurację. Na http://www.dimedic.eu/ można to zrobić szybko i dyskretnie (niektóre schorzenia są często wstydliwe).
Ja ci jeszcze doradzę, żebyś zapoznała się z tym portalem medycznym http://adamed.expert/ Czytałam tam właśnie o trądziku, a także co robić, gdy pojawiają się objawy grypy. Super strona.
Ja myślę, że najlepiej jednak wybrać się do dermatologa. Mnie to bardzo pomogło.
Najlepiej skonsultować się z dermatologiem Chrzanów. Nie ma co liczyć na pomoc tych z NFZ, bo kolejki duże, a ich kompetencje pozostawiają wiele do życzenia.
Ja jednak wolałabym pójść do dermatologa prywatnie, głownie z uwagi na mniejsze kolejki. Czy ktoś z Was leczył się może w Katowicach u dr Szkliniarz-Augustyńskiej http://kcp.pl/lekarz/patrycja-szkliniarz.../katowice/ ? Potrzebuje pilnej konsultacji dermatologicznej.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie