Forum AE Katowice

Pełna wersja: [zaoczne] Inżynieria wiedzy/Syst,wspomagania decyzji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej!
Witam wszystkich studentów AE w Katowicach!
Studiuję informatykę we Wrocławiu na Politechnice. Bardzo interesują mnie systemy sztucznej inteligencji i analizy danych, jest to mocno związane z moją pracą zawodową (piszę systemy analityczne w banku).

Niestety na Politechnice Wrocławskiej na studiach zaocznych nie uruchamiają specjalizacji, które mnie interesują, bo jest za mało chętnych :/

Stąd moje pytanie - jak to wygląda u Was? Znacie kogoś, kto studiuje ZAOCZNIE którąś z tych specjalizacji na Waszej uczelni: Inżynieria wiedzy albo Systemy wspomagania decyzji? Dodam tylko, że będę startować w rekrutacji letniej, czyli pewnie czerwiec/wrzesień.

Co mnie interesuje:
1) czy te specjalizacje są RZECZYWIŚCIE uruchamiane, czy Uczelnia tylko wpisała je na stronie jako reklamę. Politechnika Wrocławska już chyba od 5/6 lat nie uruchomiła takich specjalizacji, bo nie ma chętnych, ale reklama cały czas wisi.
2) jak to wygląda w praktyce - czy składam podanie na konkretną specjalizację, a jeśli jej nie uruchomią to do widzenia, nie udało się? Czy może rekrutujemy się wszyscy na jeden wydział i w trakcie wybieramy specjalizację. Tak jest we Wrocławiu i np. połowa ludzi trafia "przymusowo" gdzieś gdzie nie chce - bo nie uruchamiają nic innego.

Z góry wielkie dzięki! Będę bardzo wdzięczny za pomoc, bo Katowice to najbliższe miejsce, od Wrocławia gdzie mogę czegoś takiego szukać Smile

Pozdrawiam!
Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć Smile
I really like your website and specially this post and that's the reason I am commenting here MangaFox
Not all are true. Everyone has their own way of thinking but I think they have to reconsider. I like to argue for the most accurate results.
Five Nights At Freddy's
Przekierowanie