Forum AE Katowice

Pełna wersja: hydraulik #nietypowo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej! kurczę mam problem na stancji z zlewozmywakiem. Czy ktoś ogarnia jakiegoś dobrego hydraulika w Kato?
ja mogę Ci polecić http://www.hydraulik24.eu robili u mnie całą łazienkę i są dobrzy w tym co robią Wink ale pamiętaj, ze google nie boli Big Grin
to prawda http://www.hydraulik24.eu jest dobrym fachowcem mi zrobił git robotę Wink widzę, że faktycznie ma poważanie skoro nie tylko Ja go polecam.
Ale ta ich stronka już nie działa. Chyba splajtowali :-)
Ale co się dokładniej stało? Zatkał się odpływ czy co? Może spróbuj zastosować jakiś środek do udrażniania rur, na przykład Melt? Powoduje on rozpuszczenie wszelkich zanieczyszczeń dostających się do rur kanalizacyjnych, takich jak na przykład włosy czy też osady z mydła. Powinien pomóc. Na https://www.stankan.pl/czym-jest-melt/ doczytasz sobie, jak się go powinno stosować, bo ważnie jest, żeby być przy tym w miarę ostrożnym.
Jeśli chodzi o mnie,to nie miałam jeszcze do czynienia z takim kimś. Odpukać, nic się nie zatyka, a i nic nie pękło. Jednak koleżanka wspominała coś, że potrzebuje speca, bo ma problem z cieknącym kranem. Klasyk. Na razie czytałyśmy ten wpis http://www.polinvest.info.pl/hydraulik-zielona-gora/ od hydraulikach z Zielonej Góry. Może zdecydujemy się na rozwiązanie opisane w tekście.
Ja hydraulika będę szukał za pomocą strony https://ogloszenia.taelo.pl/ na której dodam sobie darmowe ogłoszenia, a propozycje zaczną same napływać. Wśród nich wszystkich wybiorę sobie taką, która najbardziej przypadnie mi do gustu i wyda się najbardziej opłacalna.
A może ktoś może polecić jakąś firmę z Warszawy? Znalazłem w sieci Heating Systems, wiecie coś o nich?Smile
Przekierowanie