Forum AE Katowice

Pełna wersja: Odchudzanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak szybko schudnąć przed weselem?
Widziałam niedawno takie fajne tabletki na odchudzanie, które przyspieszają przemianę materii i zmniejszają apetyt. Poczytaj na stronie: http://www.doktorodchudzanie.pl/ może Ci się przyda.
najlepiej nic nie jesc
Nie ma czegoś takiego, hahaha
no szybko raczej sie nie da ;p
Zacznij pić wodę. Zrezygnuj z napoi, soków. Nie jedz słodyczy. Unikaj owoców, które mają dużo cukru (poszukaj diety dla cukrzyka, tam jest to wyszczególnione). I zacznij ćwiczyć. I jedz chude mięso.

Nie stosuj tabletek. Są bardzo szkodliwe i zalecane tylko wtedy, gdy ktoś jest naprawdę bardzo otyły. Ale i tabletki bez odpowiedniej diety i ćwiczeń nic nie dają.
potwierdzam to co napisał/a ManaGame najlepsza jest odpowiednia dieta i ćwiczenia. Owszem można na szybko zrzucić parę kilo ale to się odbije na zdrowiu i efekt jojo murowany. Co do tabletek to nie jest tak że wszystkie są szkodliwe, co można przeczytać tutaj http://www.polskatimes.pl/artykul/369399...,id,t.html ale muszą być kontrolowane i przepisane przez dietetyka. Z resztą z ułożeniem diety też warto zwrócić się do dietetyka bo jej skuteczność jest uwarunkowana tym jaki mamy organizm, metabolizm a nawet grupa krwi.
Witam. Proponuję aby wprowadzić do swojej diety świeże warzywa i owoce, zwłaszcza teraz kiedy zaczyna się na nie sezon. Pić dużo wody mineralnej, herbat np. zielonej, soków. Postawić na regularne uprawianie sportu. Wysypianie się też jest ważne dla organizmu. Istotna jest też rezygnacja ze słodyczy i produktów wysoko przetworzonych. Nie jestem też zwolennikiem suplementów diety. Pozdrawiam Smile
Jesteś piękna taka jaka jesteś. Takie odchudzanie to przykra sprawa, i człowiek robi się wtedy taki smutny... I po co to komu Big Grin Jedzmy!
Chemia i głodzenie _ katastrofa. Polecam fitness w http://www.gymfight.pl/ Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przekierowanie