Forum AE Katowice

Pełna wersja: Gdzie kupujecie ubrania?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kiedyś lubiłam robić zakupy w Housie w Croppie, ale teraz już nic tam dla siebie nie widzę. Starzeję się...
Zwykle ubrania kupuję przez internet, bo mogę znaleźć więcej rozmiarów i więcej rodzajów. Fajnie sobie też najpierw przejrzeć trochę inspiracji na dobrych blogach modowych. Zaglądam główne tutaj: http://domodi.pl/trendy/najmodniejsze-wz...wiazd_1175 . Sprawdza się to znakomicie.
Nienawidzę chodzić po sklepach... zwłaszcza że nic tam nie ma. A jak już coś to totalnie złachane... jak z gardła wyciągnięte. Maja ukochana ma wspaniały dar wyciągania markowych ubrań z sierściuchów. Często są w 100 razy lepszym stanie a do tego 100 razy tańsze
Ja odkryłam niedawno świetny sklep Modbis z sukienkami dla puszystych gdzie zaczęłam się ubierać. Od zawsze miałam problemy z szerokimi biodrami i tendencją do tycia i nigdy nie umiałam umiejętnie zatuszować szerszych gabarytów. Teraz nie mam już z tym problemów i czuję się dobrze ze swoim ciałem.
Najtańsze ubrania są w sklepach internetowych, także tam radzę poszukać, szczególnie, że wybór jest znacznie większy, niż w normalnych sklepach. Mi podobają się ich ciuchy http://wolka-24.pl/odziez/odziez-damska.html ale można tam zamówić jedynie większe ilości, jako, że jest to hurtownia.
Przecież tego jest cała masa, są bardzo fajne porównywarki w sieci takie jak oladi - http://oladi.pl/ dostępne oferty z masy sklepów można wybierać praktycznie bez końca i odnajdywać naprawdę bardzo ciekawe promocje, których nie brakuje.
Ja często kupuję w sieci. Nawet obuwie. Już kilka razy kupiłam tak buty, których nie widziałam u nikogo innego, co jest sporą zaletą dla kobiet Wink Teraz oglądam baleriny Repetto by Motyl.com . Podoba mi się ich fason, myślę, że będą wygodne.
Ostatnio znalazłam ten sklep http://supersklep.pl/odziez-miejska-i-sn...owa/adidas . Jestem pozytywnie zaskoczona jego ofertą. Mają tam dobrej jakości odzież w dobrej cenie. Są tam oryginalne ciuchy. Poza tym można tam zrobić kompleksowe zakupy.
Różnie, bardziej jednak patrze na wygodę niż na modę.
Różnie, bardzo różnie można kupować ubrania. Najczęściej robi się to w sklepach stacjonarnych, a tych w Katowicach nie brakuje, ale w sieci jest również wiele ciekawych propozycji i możliwości. Sama niedawno kupowałam garsonkę damską tutaj: http://modbis.pl/pol_m_Kostiumy-i-garson...e-162.html. Zamawianie przez sieć trudne nie jest, a obecnie jest to często o wiele wygodniejsza opcja, a dodatkowo jest to też o wiele pewniejsze niż jeszcze kilka lat temu.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Przekierowanie