Forum AE Katowice

Pełna wersja: Gdzie kupujecie ubrania?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tutaj http://www.jeansdom.pl/pl_pl/levis-c.html . Jak dla mnie, to Levis sklep jest naprawdę strzałem w 10! Są tam bowiem rewelacyjne rozwiązania w dobrej cenie. Przede wszystkim można tam zakupić odzież wysokiej jakości, a to jest ważne.
Gdzie się trafi.
Ja najczęściej robię zakupy w sklepach internetowych.
to tak jak i ja. W sieci można znaleźć dużo większy wybór ubrań i w sumie nie tylko. Dla mnie również jest to dużo bardziej wygodna opcja na zakupy ponieważ musze kupować ciuchy plus size. W sklepie https://www.extralargeshop.pl jest bardzo duży wybór takich ubrań, głównie od polskich producentów. Są to ciuchy o bardzo wysokiej jakości. Może komuś z was przyda się kod rabatowy ( elpr15f ) na -15% Je go już do końca marca go nie wykorzystam
Ja najczęściej kupuję na targu.
A ja jakiś czas temu odkryłam https://lulufashion.pl/kategoria-produktu/sukienki/. Takich sklepów jest dosyć mało - takich, które sprzedają produkty polskich producentów, wykonane w Polsce, dobre jakościowo. Jest to spora różnica w odróżnieniu od tej fali azjatyckiej tandety.
ja najczęściej kupuję w secondhandach Smile
Ja kupuję głównie na targowiskach.

____________________________
tablice interaktywne
Oksana napisał(a):
Ja najczęściej robię zakupy w sklepach internetowych.


Jasne, wystarczy że wiesz co się nosi i czego potrzebujesz http://celnie.pl/garsonka-ze-spodniami-czy-spodnica, na jaką okazję. Nie ma nic trudnego w zakupach internetowych.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Przekierowanie