Forum AE Katowice

Pełna wersja: Gdzie kupujecie ubrania?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio się trochę rozczarowałam spódniczką z hm, która już po jednym praniu się zmechaciła - idę ją reklamować.
Oto najlepszy sklep ever http://zoio.pl/ Obkupuję się w nim ja i wszystkie kobiety w rodzinie Big Grin Trochę jestem zła, że im ten sklep poleciłam, bo się kłócimy która co sobie może kupić, haha. Ale ciuchy mają za grosze i to jest najfajniejsze.
ja zazwyczaj w croppie
Ja zawsze przez neta kupuję. Na Domodi przeglądam różne sklepy i wybieram coś dla siebie. Ostatnio kupiłem czarną koszulę, w której wyglądam po prostu świetnie. Zresztą jak we wszystkimSmile
To może wrzuć swoje zdjęcie w niej? Ocenimy Big Grin.
Ja róznie, w sieciówkach raczej basicowe rzeczy jak spodnie, koszulki głownie w internecie no a sukienki w lumpach Big Grin więc jak widać zaglądam wszędzie.
Ja ciuchy kupuję za pomocą porównywarek cenowych. Nie mam ulubionego sklepu z ubraniami. A Poza ubraniami to kocham Castoramę. Dzięki niej mam w domu wnętrze w stylu prowansalskim, którego wszyscy mi zazdroszczą!
Nie wiedziałam, że w Castoramie można znaleźć takie meble czy inne rzeczy do wyposażenia domu w stylu prowansalskim.
A ja bardzo dużo kupuje przez neta , chociażby na allegro.... W tych czasach coraz mniej jest czasu na spacery po sklepach niestety...Sad
Ja często kupuję w necie ubrania bo to dla mnie najłatwiejszy sposób na zakupy Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Przekierowanie