Forum AE Katowice

Pełna wersja: Gdzie kupujecie ubrania?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja lubię kupować ubrania w centrach handlowych. Zawszę znajdę jakąś promocję, mam wybór i mogę sprawdzić jak na mnie leżą ciuchy no i sprawdzić jakość.
Ja praktycznie wszystko kupuję już w sklepach internetowych albo na allegro. Uważam że tam jest taniej i po prostu bardziej się opłaca.
Ja najczęściej jeżdżę po jakichś sklepach i galeriach ;p
Ostatnio głównie w internecie. Nie mam cierpliwości do zakupów w galerii.
Ja także w internecie. Czasem wstąpię też do second handu.
Ubrania kupuję najczęściej w tradycyjnych sklepach, głównie w outletach, rzadziej w galeriach. Ostatnio jednak coraz częściej kupuje przez internet, głównie z powodu większego wyboru i oszczędności czasu. Z damskich e-sklepów mogę polecić by Insomnia - kupiłam tam ostatnio taką świetną tunikę http://byinsomnia.com/kategoria/nowa-kol...erry-tunic
Głównie to sieciówki H&M, cropp czy reserved.
Kupuję w różnych sklepach, nie mam ulubionego. Natomiast mój chłopak kupuje tylko tutaj zawszemodni.pl Wyszukuje ciuchy w cenach, które go interesują i zawsze jest zadowolony Smile
Ja też kupuję w bardzo różnych sklepach. Najczęściej wybieram po prostu jakieś sieciówki.
Ja często zerkam na stronę http://www.kodymody.com/pl/vitovergeliskodymody i tam znajduje wiele ciekawych ubrań od znanych projektantów mody. Są one kosztowne, ale jednak dobrej jakości, zawsze na czasie i wiele osób je zachwala.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Przekierowanie