Forum AE Katowice

Pełna wersja: Gdzie kupujecie ubrania?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja szukam zazwyczaj sklepów internetowych z odzieżą damską, bo wygodniej mi kupować w sieci. Ostatnio padło między innymi na Domodi, gdzie można znaleźć w zasadzie każdą część garderoby, i to różnych marek.
Ja w sumie ostatnio najczęściej kupuję w H&M i Reserved. Mam też w planach podskoczyć do lumpeksu.
Też jakoś polubiłam ostatnio H&M. Jestem wierna Mosquito i Top Secret - to moje dwa ulubione sklepy.
To może ja napiszę trochę przekornie, ze ubrania robocze kupuję w firmie Glovex Tongue Może wam się ta wiedza przyda kiedyś Wink
Różnie to bywa, przeważnie stacjonarnie, ale internetowo też się zdarza
W tym tygodniu Black Friday:-)! Duże upusty wszędzie gdzie się da, bądźcie czujni;-). Powodzenia
Ktoś tu już wcześniej wspomniał stronę z której ja bardzo często korzystam mianowicie Domodi.pl Trafiłam na nią przez przypadek ale jak czegoś potrzebuję to tylko stąd. Właśnie kupuję mojej mamie na Gwiazdkę taką bluzkę:

H&M, lumpeksy, P&C
też kiedyś kupowałam ale jak ta stronę znalazłam to już tak często nie kupuję w normalnych sklepach
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
Przekierowanie