Forum AE Katowice

Pełna wersja: Gdzie kupujecie ubrania?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zalando i Domodi lubię, ale z Answear nigdy nie korzystam. Jest tam praktycznie to samo co na Domodi.
Ja tam uwielbiam sierściuchy... Sklepy odzieżowe nie mają mi za wiele do zaproponowania, a i jakość materiałów jest dużo gorsza niż np w ubraniach z GB newet używanych.
Sierściuchy? Co masz na myśli? :O
Też jestem ciekawa. Second hand?
To określenie na sklep? Big Grin
Pewnie tak. Ja ubrania kupuję przez internet. Tak dla mnie najwygodniej, mam największy wybór i często - niskie ceny. Ostatnio znalazłam wiele ładnych kurtek damskich w większych rozmiarach. Jeśli także macie nieco więcej ciała, to koniecznie zerknijcie na ofertę sklepu ModBis.
Kupuje ubrania w różnych miejscach. Czasem w sklepach stacjonarnych, a czasami przez internet. Zawsze jednak długo się zastanawiam nad tym, co kupić. Bardzo fajnie sprawdzają się blogi modowe. Ostatnio czytałem na domodi o sposobach na kolorowych płaszczach. Można tam znaleźć naprawdę świetne inspiracje, a potem to już tylko kupować.
Nie wiem, czy chciałabym nosić taki kolorowy płaszcz. Chyba już wolę jednak taki w neutralnych kolorach.
ubrania zazwyczaj kupuję w centrach handlowych, ale również mi się zdarza kupić coś przez internet,a to jakąś sukienkę, bluzę, buty, ostatnio zamówiłam bieliznę triumph juwel, mieli bardzo dobre promocje wtedy i bardzo się opłacało, poza tym nie ma to jak porządna firmowa bielizna, widać różnicę w każdym najdrobniejszym szczególe w porównaniu do bielizny w sieciówkach
ja kupuje zwykle na zalando albo allegro Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Przekierowanie