Forum AE Katowice

Pełna wersja: Skup metali szlachetnych.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Możecie mi powiedzieć jak z centrum najłatwiej tam dojechać - http://zlomweglika.pl/ od razu mówię nie jestem zmotoryzowany i mam dość spory (80kg) ładunek ze sobą więc bym chciał żeby to się odbyło w możliwe łatwy sposób w sumie taksówka byłaby najlepszym wyjściem, ale może ktoś kojarzy gdzie to jest i czy tam nie ma jakiejś linii komunikacji która przebiega w pobliżu?
Nie wiem gdzie to jest.
Myślałem że chodzi Ci o metale szlachetne typu złoto czy srebro. Ja sprzedając złom złota korzystałem ze strony http://skup.zlota.pl/ Dostałem tam lepszy kurs niż w lokalnym lombardzie.
Chciał bym kiedyś mieć taki skup na własność Smile

_______________________________
https://www.iq.pl/oferta/kolokacja-serwerow/
Ja polecam zapoznanie się z propozycją CNC Poznań, Frezowanie i toczenie - dzięki outsourcingowi mogą Państwo zaoszczędzić dużo pieniędzy dla zainteresowanych: http://bf4business.eu/outsourcing sam korzystam Smile
Prosto i w prawo. Za knajpą 'Bartuś" skręć w lewo
Skupem nietypowego złomu zajmuje się weglik.eu. W szczególności skupowane są węgliki spiekane, stal szybkotnąca oraz metale szlachetne i rzadkie (srebro, platyna, pallad czy tytan). Warto wcześniej skontaktować się w celu ustalenia szczegółów, ponieważ ceny ustalane są indywidualnie w zależności od ilości złomu i jego rodzaju.
Muszę sprawdzić ich oferty.
______________
Depilacja laserowa Gdynia Laser Vectus
A Złom Węglików Spiekanych? Korzystaliście już z czegoś takiego? Zastanawialiście się, czy będzie coś z tego dla Was interesujące? Jeśli potrzebujecie takich informacji i miejsca, w którym coś takiego jest skupowane, to polecam https://www.stellmet.pl/oferta,4,zlom_we...spiekanych
Ja ostatnio szukałam jakieś firmy zajmującej się skupem platyny i udało mi się znaleźć taką przez internet, a dokładniej na stronie https://zlomskup.eu/skup-platyny. Siedziba znajduje się w Świętochłowicach na ul. Metalowców, więc jednego dnia sobie tam podjadę i zapytam o szczegółowy cennik. A może ktoś z Was miał okazję sprzedawać platynę i mógłby mi coś więcej napisać? Jak kształtują się mniej więcej ceny?
Stron: 1 2
Przekierowanie