Forum AE Katowice

Pełna wersja: Uprawa warzyw na własne potrzeby
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Macie jakieś ulubione warzywa? Sama od przyszłej wiosny planuję sama co nieco uprawiać i na pewno na początku postawię na kolorowe marchewki- poza klasyczną pomarańczową, także białą, żółtą i fioletowąSmile Nawet już upatrzyłam sobie hurtownię ogrodniczą, w której planuję zrobić zakupy związane ze środkami ochrony roślin, a konkretnie www.zrjagro.pl . A Wy gdybyście mieli coś uprawiać, tak hipotetycznie rzecz biorąc, co by to było?
Powiem tak: chciałabym uprawiać swoje warzywa, niestety nie mam gdzie. Póki co pozostaję tylko przy ziołach.
Chce posadzic rzodkiew Big Grin
Uprawa warzyw na własne potrzeby to świetny pomysł! Do tego wystarczy dokupić produkty ze zdrowej żywności, najlepiej firmy VIVIO i możemy się cieszyć na pewno długim zdrowiem!
Bardzo fajny pomysł, sam interesuje się troche zdrowym odzywianiem i przyznam Ci, ze dzięki czemus takiemu długo będziesz mogła cieszyc się zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Mimo wszystko pamiętaj ze zdrowa dieta to nie wszystko i w naszym mało nasłonecznionym klimacie dobrze jest dodatkowo suplementowac m.in. witamine D, o czym więcej pzeczytasz na ciekawej stronie http://www.vigantoletten.pl/witamina-d.html
na która natrafiłem wczoraj, szukajac informacji o sposobach na podniesienie odporności organizmu. Polecam Ci ta lekture.
Pomysł rzeczywiście fajny, tylko do tego trzeba mieć jeszcze jakieś odpowiednie warunki, więc nawet gdybym chciała, to raczej mogę tylko pomarzyć.
Jakbyś potrzebowała maszyn do zbierania warzyw, kombajnów rolniczych sprzedajemy.pl/rolnictwo/maszyny-rolnicze/kombajny Sprzedajemy to dobre miejsce na zakupy z drugiej ręki.
Ja mam swoje ogóreczki Smile
Mieć własne warzywa, to nie tylko zdrowie ale tez oszczędność. Moi rodzice hodują własne warzywa np. cebula, marchew, pomidory Smile pyszności Smile. Pamiętaj, zanim chcesz posadzić warzywa musisz odpowiednia przygotować glebę, możesz zastosować dolomit, jest to nawóz ekologiczny który nadaje się pod każdą uprawę albo tlenek wapnia który ekspresowo odkwasza glebę i dostarczenia wapno.
Taka uprawa warzyw to fajna sprawa, sprawdza się pod wieloma względami. Każdy znajdzie coś ciekawego do uprawiania. Ja uprawiam przeważnie warzywa sezonowe.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie