Forum AE Katowice

Pełna wersja: Kredyt na mieszkanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Potrzebujesz pieniędzy na swoje nowe mieszkanie? To zobacz oferty kredytów różnych banków na tej stronie http://www.finansierra.pl/kredyty-mieszkaniowe.html dzięki tej stronie możesz wybrać najlepszą ofertę dla Ciebie.
studenci chyba nie mogą dostać kredytu na mieszkanie
Oczywiście, że każdy student może dostać kredyt na mieszkanie? Pod warunkiem, że pracuje i ma odpowiednią umowę - w grę wchodzi umowa o pracę. To, że studiujecie z niczego was nie wyklucza, ważne, żebyście na siebie zarabiali. Moja koleżanka jest na 4 roku studiów i spłaca swoje mieszkanie - wzięła kredyt hipoteczny. Po co komuś płacić za wynajem, jak tą część pieniędzy można przeznaczyć na spłatę swojego mieszkania?

squennson napisał(a):
studenci chyba nie mogą dostać kredytu na mieszkanie


na pewno studenci dzienni i nie pracujący, lub pracujący tylko na umowę zlecenie nie mają szans na kredyt. natomiast zaoczni, którzy mają umowę o pracę sądzę że mogą się starać o kredyt, ale i tak jest bardzo ciężko, przecież musisz opłacać studia, kredyt i jeszcze się utrzymać.

Ja uważam, że kredyt na mieszkanie to głupota. Ciągnie się za Tobą do końca życia. Moim zdaniem lepiej wynająć sobie na początku mieszkanie i odkładać grosz do grosza, aby móc mieszkanie kupić za gotówkę. A jeśli chodzi o wynajem to zobacz sobie na przykład apartamenty w krakowie Smile
Jeśli chcemy wybrać najlepszy kredyt, to może nam w tym pomóc porównywarka kredytów hipotecznych Finegro. Naprawdę świetnie się sprawdza. Są tam prawdziwe dane, więc bez problemu można skorzystać z ofert tam wskazanych. Warto umówić się w tym celu z doradcą.
Teraz naprawdę niewiele osób stać na mieszkanie bez brania kredytu. W przypadku moich znajomych też tak było, a mieszkanie oczywiście trochę zapuszczone. Na szczęście są tanie markety budowlane, więc można się zaopatrzyć. Teraz będę im pomagał z łazienką. Takie gumki do silikonu kupiłem: https://stukpuk.pl/chemia-budowlana/sili...ional.html . Powinny się w tym przypadku sprawdzić.
chcetnie kiedyś skorzystam z oferty na mieszkanie Smile przyda sie bardzo i polecam Smile
Jeśli chcecie wziąć kredyt na mieszkanie to proponuję sie pospieszyć bo niedługo program Mieszkanie dla Młodych się skończy. W koncu muszą znaleźć się pieniadze na program 500 plus.... Moja siostra niedawno kupowała mieszkanie i już zarezerwowała sobie pieniądze z mdm na przyszły rok. Jeszcze pewna pula będzie na rok 2018 ale ponoć bardzo mała.

Sugeruję dopytać się w temacie na forum:
http://www.forum-kredytowe.pl/

Doradcy finansowi doradzają tam w zakresie kredytów za free.
A o programie mieszkanie dla młodych ktoś słyszał? Na czym polega, co i jak? Warto się interesować tematem?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie