Forum AE Katowice

Pełna wersja: Projektowanie wnętrz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Warto wynajmować kogoś do aranżacji wnętrz? Znacie może jakieś firmy lub osoby zajmujące się projektowaniem wnętrz?
Oczywiście, że warto. Widziałam kilka biur i mieszkań, które zostały profesjonalnie zaprojektowane - wyglądają świetnie. Zobacz sobie ofertę http://370studio.com - są z Warszawy, ale działają w całej Polsce.
To zależy, a jaki metraż masz do zaaranżowania? Bo w przypadku mniejszych mieszkań to się zwyczajnie nie opłaca i lepiej już wykazać się samemu.
Trzeba też zadbać o odpowiedni wybór i rozmieszczenie oświetlenia. Tutaj http://homebook.pl/produkty/oswietlenie znajdziecie kilka sensownych propozycji. Widziałam, że na Homebooku znajdą się też artykuły dotyczące najbardziej optymalnego umiejscowienia lamp.
Samemu spróbuj, nie jest tak trudno.
O z homebooka też korzytsam, bardzo ciekawe inspiracje, fajny mają dział metamorfoz, gdzie prezentują mieszkania przed i po remoncie. Ale oprócz homebooka mam jeszcze kilka innych portali o wystroju wnętrz - tutaj.
Kiedy możesz korzystać z dobrej inspiracji i porad, to remont nie jest taki straszny.
Jeśli chodzi o te propozycje portali, to ja korzystam jeszcze z Westwings. Tylko tam trzeba być zarejestrowanym, żeby cokolwiek obejrzeć.
A o ja nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest. Już nadrabiam.
Tutaj http://www.kingasliwa.pl jest dobry architekt wnętrz, który potrafi zaproponować naprawdę ciekawe rozwiązania. Nie ważne czy jest to willa czy też mieszkanie w bloku, albo powierzchnia biurowa. Potrafi wszędzie się odnaleźć.
Ja bym nikogo nie wynajmowała, szkoda pieniędzy, a projektant zazwyczaj każe sobie sporo bulić.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie