Forum AE Katowice

Pełna wersja: praca dla absolwenta lub studenta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Poszukujemy asystenta Konsultanta do spraw wdrożeń systemów księgowych i kadrowo płacowych. Możliwość ciekawej pracy i szybkiego awansu.[/font]
Pracy w Katowicach jest więcej, niż nią zainteresowanych. Popatrzcie nawet po znanych portalach - http://www.gowork.pl/praca/katowice;l Przecież pod tym względem w zasadzie wszystko się zmieniło. Każdy kto chce znaleźć coś dodatkowo, bez większych problemów to znajdzie. Jaki problem?
A nawet jak nie chce się pracować w czasie roku akademickiego bez problemu można znaleźć coś na sezon. Ja wyjechałam do Niemiec. Nie tylko pod szlifowałam język, ale zarobiłam też trochę grosza. A jechałam przez portal http://kontarmed.net/
Bardzo fajnym sposobem na dorobienie sobie na studiach i w sumie nie tylko są programy partnerskie, które możecie wdrożyć na swoich blogach, stronach internetowych itp. Jeżeli sprawnie poruszacie się w necie i umiecie pisać dobre treści na strone to mooże stwórzcie swojego bloga i zgłoście się do http://mylead.pl/jak-zostac-wydawca . Fachowi konsultancie doradza wam, który program partnerski wybrać, by uzyskać jak największe przychody.
Tak na dobrą sprawę ofert pracy na naszym rynku znajdziemy dzisiaj bardzo wiele. Myślę sobie jednak, że przede wszystkim warto stawiać na propozycje firm takich jak Grupa Most Wanted http://www.mostwanted.pl , które posiadają ugruntowaną pozycję na naszym rynku. Obecnie znajdziemy tam wiele ciekawych ofert pracy, oczywiście z atrakcyjnym wynagrodzeniem, a co więcej z tego co wiem, pracownik w tym przypadku jest bardzo ceniony, przy czym atmosfera w pracy jest bardzo przyjazna. Pracodawca wymaga, jednakże jednocześnie jest uczciwy i tak według mnie powinno być, bowiem daje to możliwość rozwoju pracowników.
EuroKadra da wam zatrudnienie z dnia na dzień.
Pracy jest bardzo dużo, kto chce pracować, ten na pewno coś znajdzie.
Oczywiście wiele zależy od oczekiwań, ale dla osób, którym zależy na zatrudnieniu, na pewno coś sensownego się znajdzie. Trzeba tylko chcieć działać.
Jest tyle pracy dla studentów że na pewno każdy znajdzie Smile Tylko trzeba chcieć pracować. Zdarza się że na myśl o pierwszej pracy ogarnia nas panika, strach itd. Znam to po sobie. Ale myślę że można się przygotować do tego bez obaw, mam coś ciekawego i zostawię wam linka do artykułu- http://www.pou.pl/jak-poradzic-sobie-w-pierwszej-pracy/ warto poczytać. Moja bratanica która przygotowuje się do pierwszej pracy strasznie się bała więc chciałam jej jakoś pomóc i dałam jej poczytać ten artykuł.
Wiadomo, jak kończymy studia to nie mam jeszcze doświadczenia typowo zawodowego, dlatego każda firma zwraca uwagę na odbyte praktyki. Warto wiedzieć jak się przygotowywać na nich do zawodu, także poczytajcie sobie taki artykuł http://www.straight.pl/jak-zachowywac-si...lwenckich/ .
Witam, myślę,że w każdej pracy trzeba się dokształcać,aby osiągnąć sukces,a każda firma potrzebuje lidera. Co sądzicie o byciu takim liderem zespołu? Tacy ludzie powinni mieć specjalne cechy charakteru. Ja szukałem ostatnio informacji na temat bycia liderem i szkoleń i znalazłem to https://grupaprogres.pl/consulting/ co sądzicie?
Dobrze jest pracować i się uczyć jednocześnie bo doświadczenie ma teraz dużą wartość. Poznaj tą stronę https://poradnikpracownika.pl/ może się przydać i przygotować Cię do pracy.
Stron: 1 2
Przekierowanie