Forum AE Katowice

Pełna wersja: Leczenie zębów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gdzie najczęściej leczycie swoje zęby- w gabinetach prywatnych, czy może jednak nadal państwowych? Ja już od dłuższego czasu nie liczę na NFZ, a dodatkowo z usług, jakie świadczy dentysta Radom , do którego regularnie chodzę jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim ma on doskonałe podejście do pacjentów, a w sytuacjach kryzysowych nie trzeba długo czekać na to, aby przyjął "potrzebującą" osobę.
Na NFZ tez mozna znależć dobrego dentyste i fajnie to zmniejsza koszty. warto poszukac!! Smile
To prawda, ale niestety mało kto ma tyle czasu i cierpliwości zeby go znaleźć. Sama będę musiała wkrótce wybrać się do dentysty bo przekładam to już w nieskończoność.
Ja także ciągle przekładam wizytę. Niestety zaczyna mnie pobolewać brzuch.
Lepiej wizyty nie przekładać. Mój brat też się bał, a teraz zapisywał się na zabiegi z zakresu implantologii. Tak to zaniedbał, że musi teraz wstawiać implanty, ale będzie to robił u sprawdzonego specjalisty.
Na NFZ nie ma co liczyć. Cała rodzina leczy się prywatnie.
Ja lecze się na nfz, ale prawda jest taka, że są takie zabiegi, których nfz nie pokryje i nie ma wybory pozostaje prywatnie.
U mnie w zasadzie nie ma już czego leczyć, ponieważ zmuszona byłam wyrwać zęby i zdecydować się na implanty - trochę bałam się powikłań po wszczepieniu implantów, ale na szczęście wszystko było w porządku.
A gdzie robiłaś implanty? Słyszałam, że lubelski ALDENT specjalizuje się w takich zabiegach i robi to świetnie?
Implanty to teraz nic niezwykłego Smile W sumie jest to świetny sposób na rozwiązanie problemu z brakami w uzębieniu. Ja straciłam dwójkę w "wypadku" rowerowym. Ząb się ułamał w takim miejscu, że nie było szans na ratunek Pozostało mi tylko wstawienie implantu. Zdecydowałam się na zabieg w Centrum Estetyki Medycznej http://cemkierach.pl/oferta/stomatologia/implantologia/ w Tychach. Zapewniają nowoczesną i profesjonalną obsługę stomatologiczną. Gabinety są super wyposażone a ekipa jest niezwykle miła. Aż miło się idzie do takiego stomatologa Smile
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie