Forum AE Katowice

Pełna wersja: Pościel
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Macie swoją ulubioną pościel? Ja mam Big Grin Jest to pościel satyna bawełniana 140x200. Czerwona! Uwielbiam czerwony kolor!
Ja bym się źle czuła w czerwonej pościeli. Wolę białą lub szarą. Kupuję w Ikea.
Szczerze mówiac nie znam się aż tak na poscieli, ja mam taka najwzyklejszą z nadrukami to chyba znaczy ze jest bawełniana, prawda? Tongue
Niekoniecznie musi to być jednoznaczne. Wystarczy sprawdzić skład na metce, żeby to sprawdzić.
No racje ... w czerwonej pościeli to czułabym się, jak w domu publicznym :p Dla mnie każda pościel jest dobra, byle by była miała w dotyku i odpowiednio dopasowana do kołdry. Nie lubie pościeli z kory.
mnie się podoba taka 3D, super wygląda
A mi nie za bardzo. Znalazłam za to na stronie: http://www.homebook.pl/produkty/komplety-poscieli świetną, dwustronną pościel. Z jednej strony jest szara, a z drugiej - w kropeczki, czy konfetti - jak kto woli.

Podoba Wam się? Kupilibyście taką?
Bardzo mi się podoba ta pościel Smile
Śliczna jest, prawda? Chyba ją zamówię.
Muszę przyznać, że mi też się bardzo spodobała i myślę o jej zakupie. Na razie jednak czytam poradnik o tym jaką pościel antyalergiczną wybrać, ponieważ dla mnie jest to ważniejszy aspekt, niż sam design. Wam też polecałabym lekturę tego wpisu.
Stron: 1 2
Przekierowanie