Forum AE Katowice

Pełna wersja: Aranżacja kawiarni
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy warto wykonywać aranżacje wnętrz typu kawiarnia na zamówienie przez architekta? Coraz więcej osób zwraca uwagę na wygląd pomieszczeń, może warto pomyśleć o fachowej aranżacji aby kawiarnia wygląda efektownie. Myślałam nad http://370studio.pl , gdzie zajmują się fachową obsługą takich lokali do użytku.
Moim zdaniem jeśli chodzi o aranżację kawiarni, to jest to dobry pomysł, by zatrudnić projektanta. Na pewno wymyśli coś ciekawego.
Też mi się tak wydaję. Może w ten sposób uda nam się też jakoś odróżnić od tysiąca innych kawiarni.
Mnie się podobają kawiarnie w stylu retro.
Mi się podobają kawiarnie w stylu industrialnym. Teraz są bardzo modne.
Super, dzięki wielkie Wink
Meble i aranżacja swoją drogą ale zastanów się porządnie nad firmą, w której będziesz kupować dobre jakościowo mieszanki kaw czy herbat. Wiadomo, że od tego zależy sukces Twojej kawiarni.
Zajrzyj sobie do sklepu online Konesso.pl, bo dysponują chyba największą ilością produktów, w różnych warinatach - ziarnistej, mielonej, kapsułkowej etc. Ostatnio nawet po raz kolejny zostali wyróżnieni przez Opineo.pl w kategorii najlepszego sklepu z kawą: http://www.konesso.pl/Najlepszy-sklep-z-...52700.html a to oznacza, że faktycznie stawiają nacisk na jakość. Myślę, że hurtowo śmiało możesz się z nimi dogadać.
To mnie by sie podobała wystrój trochę w stylu vintage.
A to ja takich nie lubię. Wolę nowoczesne, loftowe lub skandynawskie.
Czyli lubisz taki minimalizm w urządzeniu wnętrza, a ja z kolei na odwrót;-)
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie