Forum AE Katowice

Pełna wersja: ubezpieczenie OC na praktyki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć Smile Wysyłam linka do oferty ubezpieczenia OC na wypadek wyrządzenia szkody w czasie praktyk. Moja znajoma poleca, moze komuś się przyda. https://ocpraktykanta.pl/
A czy podczas praktyk uczelnianych nie obejmuje nas zwyczajne uczelniane ubezpieczenie?
Też mi się wydaje, zresztą ja mam jeszcze dodatkowo wykupione ubezpieczenie nnw: https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-pro...i-wypadek/ bo jak powtarzała moja mama przezorny zawsze ubezpieczony i ja w pełni się z tym zgadzam. Lepiej dmuchac na zimne tym bardziej, ze wypadki chodza po ludziach. Tym bardziej ze przy obecnej konkurencyjności ofert składki ubezpieczeniowe nie wynosza znów tak dużo.
Spoko ranking ubezpieczeń OC są np. tu www.ubezpieczeniaonline.pl/komunikacyjne/0.html Smile Wydaje mi się, że zdecydowanie warto się temu bliżej przyjrzeć Smile
Dzięki, na pewno to sprawdzę bo właśnie szukałem czegoś takiego Smile
Hej wszystkim. Chciałbym się do Was zwrócić z całkiem znaczącym dla mnie przedmiotem. Chodzi mi o wszelakiego typu materie powiązane z ubezpieczeniami życiowymi. Dużo wiadomości na ten temat jest w Sieci i chodzi mi po głowie, czy są one warte uwagi. Choćby na ubezpieczenie na życie z ubezpieczeniaonline.pl są tego rodzaju wiadomości. Co o tym uważacie?
Ubezpieczenie jest ma praktyki, a czy obejmuje ono również drogę na nie? Znajoma miała wypadek w drodze na praktyki i zarówno uczelnia, jak i ubezpieczalnia się wykręcały, że przecież to nie zdarzyło się na terenie praktyk.
Ostatnio trafiłem na stronę http://gafsa.pl/ z której jak się okazało można czerpać sporą wiedzę na przeróżne tematy. Dlatego możliwe, że zostały tam też poruszone sprawy ubezpieczeń w jednym z wielu dostępnych tam artykułów. Ja znalazłem tam już odpowiedzi na wiele pytań.
A może warto się zastanowić nad czymś z oferty https://ubezpieczamy-auto.pl/wydzial-kom...ji/glogow/ Co sądzicie?
Nawet na takie rzeczy jak praktyki warto jest się ubezpieczyć i być po prostu bezpiecznym i spokojnym. W takim wypadku ja bym zrobił tak, że poprzez porównywarkę ubezpieczeń https://kioskpolis.pl/ wybrałbym odpowiednią dla mnie ofertę i po prostu wykupił polisę. Nie są to jakieś duże pieniądze, a na pewno dość ważny element.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie