Forum AE Katowice

Pełna wersja: System monitoringu wizyjnego na zewnątrz budynku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Potrzebujemy zamontować system monitoringu wizyjnego na zewnątrz budynku. Chodzi o możliwość monitorowania i nagrywania tego kto wchodzi i wychodzi oraz podglądu na bramę wjazdową i parking. Możecie polecić coś w tym zakresie?
U nas w mieście jest co najmniej kilkanaście firm zajmujących się tego typu usługami. Trudno jest wycenić nie znając okolicy, cech budynku, tego ile $$ trzeba przeznaczyć na sprzęt i osprzęt.
Od siebie dodam tylko, że powinien być to monitoring IP, ze względu dużo lepszą jakość niż ma to ma to miejsce w przypadku monitoringów analogowych. Zgłoś się do NVR - http://nvr.pl/
Obsługują zarówno te małe jak i duże obiekty. Zresztą popatrz u nich na stronie jak to wygląda w praktyce.
Ja mogę polecić firmę która zrobi to profesjonalnie. Bardzo duże doświadczenie w zakresie monitoringu wizyjnego ma Diamond która dysponuje wysokiej klasy sprzętem, a zarejestrowany materiał można bez problemu odczytać. Sami mamy taki monitoring na osiedlu i już nie raz udało się dzięki temu złapać kilki rzezimieszków.
A może warto w takich kwestiach radzić się znajomych?
a co jesli sie nie ma znajomych ?
A może warto w tym obszarze tematycznym popytać znajomych? Moim zdaniem jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie Smile
taki system chyba sporo kosztuje co nie ?
Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady Smile Jestem pewien, że mi się one przydadzą Smile
Z doświadczenia, wiem że taki system niestety bardzo często się przydaje. Podstawą jest odpowiedni wybór kamer, ale warto też postawić na dobre jakościowo monitory. W tym temacie podobno świetne monitory przemysłowe oferuje http://strefazabezpieczen.pl/monitory-przemyslowe__151 znany sklep internetowy.
Nie mam za bardzo doświadczenia w tym obszarze tematycznym. W związku z tym, niezbyt będę w stanie pomóc...
Stron: 1 2
Przekierowanie