Forum AE Katowice

Pełna wersja: Wydal ktos z Was wlasna ksiazke?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej - tak jak w temacie - czy wydal ktos z Was moze wlasna ksiazke? Jesli tak - to gdzie i jak (ja mysle o http://wydawnictwo.psychoskok.pl/ )a jesli nie - to czemu jeszcze nie?Smile
Wg mnie kazdy student powinien napisac i wydac chociaz jedna ksiazke podczas swojego zycia na uczelni - przeciez to jest takie proste i fascynujace!
Ja nie wydałem, ale bardzo bym kiedyś chciał. Mam juz napisaną małą powieść. Może kiedyś ujrzy światło dzienne czytelników Smile Mój znajomy dogadał się z jakąs niewielką firmą wydawniczą, która nie chciała zbyt dużego procenta za zyski. Nakład 100 tys. książek i wszystkie rozeszły się jak świeże bułeczki Big Grin
Własną może nie, ale kiedyś w ramach pracy naukowej pisałam artykuły, które były częścią zbiorowego wydania. W każdym razie dzisiaj to co chwilę, ktoś wydaje książki, ale najwyższa sztuka polega na tym, żeby ktoś je czytał i kupował.


__________________
https://pozyczkivivus.tumblr.com/
Ja natomiast pisałam kiedyś krótkie opowiadania o tematyce horror i publikowałam je w kilku miejscach w internecie (dużą motywację miałam dzięki twórczości S Kinga). Książki raczej nie napiszę bo po prostu nie mam czasu.
Nie, nie wydałam. Ale pisanie książek chyba nie jest opłacalne w tych czasach.
Tak, sprawdz tu - na tradzikstop
Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać oraz nic ująć.
Przekierowanie