Forum AE Katowice

Pełna wersja: Firmowa impreza integracyjna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukamy pomysłu na scenariusz imprezy integracyjnej dla w sumie kilkunastu osób. W firmie pracuje 8 mężczyzn i 6 kobiet. Zastanawiamy się nad weekendowym wyjazdem - najlepiej gdzieś w góry.... jakieś typy? Pomysły? Sugestie?
O tej porze roku w górach masz klęskę urodzaju. Ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, hotele, gospodarstwa agroturystyczne stoją zwykle puste.
Jak jechać na imprezę integracyjną - to właśnie teraz. Osobiście polecam Grill-a. Kupić odpowiednią ilość napojów wyskokowych, przygotować potrawy i można jechać Smile
Tutaj masz wpis poświęcony temu tematowi: http://hotelstyl70.pl/blog/smaczne-biesi...-dla-firm/
Może impreza integracyjna w formie "escape room". Bardzo ciekawa alternatywa. Staje się to co raz bardziej popularne.
Na większe imprezy tego typu fajnie się sprawdzą opaski na rękę, takie jak na przykład tutaj: http://promoband.pl/plastic.html - wyglądają świetnie, a do tego prezentują się bardzo ładnie Smile Interesująca oferta i są doskonałe na dłuższe imprezy.
organizacja imprez dla firm to spore wyzwanie,warto się do tego dobrze przygotować,rozejrzeć popytać tych, co już albo na takiej imprezie byli albo znają się na jej organizacji. W internecie zapewne jest sporo firm profesjonalnie zajmujących się takimi zleceniami,więc jeśli nie czujesz się sam na siłach,skontaktuj się z taką firmą,przynajmniej nie będzie wpadki.
Proszę tutaj - http://www.zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php
Raczej nie znacie, to u wrót Bieszczad, niewielka miejscowość Łączki, ale tutaj chodzi przede wszystkim o to, co oferuje pensjonat. Zacznijmy od naprawdę mega wypasionego standardu tj. programu. Organizują rafting, loty balonem, paintball, imprezy w klimatach np. PRL. Ogólnie niesamowite doświadczenie. No i jeszcze na dokładkę ta kuchnia! Wam też podchodzi tak chłopskie jadło? Pieczone prosię to było coś naprawdę niesamowitego!
OK, ale to wszystko na jakiej zasadzie? Co dokładnie znajduje się w pakietach? Te opcje, które wymieniasz ma się standardowo w pakiecie? Szef szuka czegoś na maj, chce właśnie zorganizować imprezę integracyjną. Ze zdjęć wygląda to super, stawki, które tam widzę racjonalne. Sprawdzone na szybko opinie dobre. Kiedy odpalany jest basen zewnętrzny? Zależy od pogody, czy z góry zakładają, że jest to wtedy i wtedy?
Dokładnie tak, jak masz opisane na stronie. Masz tam wymienione co jest w programie, a co masz traktować jako atrakcje dodatkowe. Jest tego bardzo dużo - wiadomo jeśli szefowie dogadają się z właścicielami wcześniej, na większe grupy przy poszczególnych atrakcjach, to wyjdą na tym zdecydowanie na plus.
Namiary dostał, wstępnie mu się bardzo podoba. Zobaczymy czy się dogada. Od nas będzie duża grupa, a szef to twardy negocjator. Ale wiem, że jeśli nakręci się na jakieś miejsce, to da radę z finansami. Nie raz tak było.
Dla Zielonej Polany duża grupa będzie najlepsza, więc wiadomo, że dadzą takie warunki, żeby się dogadać. Zresztą - szef nie znajdzie w tych okolicach nawet cokolwiek zbliżonego standardem do tego, co jest właśnie tam oferowane - mało który pensjonat ma basen odkryty, a jednocześnie własną plażę nad Sanem. Pozostałe elementy jakie macie w pakietach też rzadko spotykane, a już połączenie wszystkiego w jednej ofercie - prawie nierealne. Ale szukajcie ;-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Przekierowanie